bugün

sirbistan, bulgaristan, yunanistani gezen her erkegin anlayabilecegi deyim. turkiye' de xx kromozomlular (bakin bagyan diyemiyorum bile) bu deyimi haketmekle birlikte attigi triplerle kendini dunya guzeli sanan egoist manyaklardir.

edit: kezbancim kendi milletimi niye kotuleyim, türk degilim.
Türk kızlarına nefret kusan yazar beyanıdır. Büyük ihtimal bi Türk kızından istedi ve kız da vermedi.
Türk kızlarının güzellerinden pek yüz bulamamış erkeğin çıkarmış olması muhtemel deyim.
Türkiye de boşuna yaşıyordur. Açıl yavrum, bir dünya turu yapta gel!
o kadar gezerken, erkeklere göz atmayı unutmuş yazar iddiası.sen yunan erkeğine benziyorsun yani, eminsin? cep herküllerin Türk kadınına laf atması da ironik.
hadi türk kızlarını geçtim, yabancıların neden tüm kızları güzel mk. türk kızlarınında tamamı güzel olmak zorunda değil, sanki hepsi benim kadar yakışıklı da bide güzel arıyo alla alla.
Kişinin ailede gördüklerinin sözlükteki beyanidir.
avrupali insanlarin da kullandigi bir deyim. arnavutluk gocmeni oldugum icin, cep herkulu sevgilisi olanlarin ic gecirmesini normal karsilamam gerekir diye umuyorum, şayet sesiniz 1.91lik boyuma gec ulasiyor hobbitler sizi.
şurada yorum yazanların çoğu türktür eminim. tamam türk olmasan bile neden kötülüyorsun ki. genlerini harmanlayan evrim sen misin be ahmak. insanlar insandır ve birbirlerini kötülememelidirler.

edit: ayrıca kızlarımız çirkin değil ki. genellemeye vurulacak bir çirkinlik yok. her kasada çürük domates vardır illaki... neyse ben devam edemeyecem.
güzelini ayırt edip cımbızla çekip alınamadığı için ırkımıza hakaretin en basit örneklerinden biri.

siktirin gidin türkçe konuşmayın yunanlara bacınızı siktirin yunanca konuşun pezevenkler bulamıyosunuz kafanıza göre koca millete laf atıyosunuz.
Yunanistanda bir deyim.
(bkz: türk gibi sigara içmek) italyada bir deyim
atanamayan at kadar mal olmak.
uludağ sözlükte bir deyim.
modlar göreve lütfen.ne zamandır hakarete izin veriliyor..