bugün

Türk kızlarını tavlamaya çalışırken çeşit çeşit ızdıraplar çeken 5 arkadaş kızlar hakkındaki olumsuz düşüncelere sahip olmuşlar. fakat daha sonra büyükçekmece deki bir festivalde tanıştıkları yabancı kızları gördükten sonra kızlar hakkındaki fikirleri değişmiş. ulen sorun bizde değil bizim kızlardaymış bilinci kafalarına yerleşen. bu aşamadan sonra da http://www.noturkishgirl.net.tr.tc diye bir site kuran gençlerin sloganıdır.
(bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
yürüyün be koçlarım. çok önceden şeetmiştim ben bunu. açın türk erkeklerinin önünü....*
(bkz: noturkishgirl net tr tc)
"acaba onlar bizi* istiyor mu?" sorusunuda beraberinde getiren hede.
kesinlikle katılmadığım cümle, türk kızı kadar güzel kız mı var..(kesinlikle yaranmaya çalışıyorum)
guzel bir oluşum.
(bkz: edepli kız istemiyoruz) *
turk erkeginin bu zihniyete burundugu surece * * turk kizi icin hayirli olacak hatta ve hatta keske rusyaydi norvecti uzak soguk diyarlara goc etseler de bizi de rahat biraksalar dedirtecek zannimca her turk kizinin istenmemekten memnun oldugu/olacagi hadise.
milyoner olsam 5 milyon dolar ile destek çıkacağım kampanya... zira çok güzel olan 100 türk kızdan 95i kesinlikle güzel olan bir rusla kıyaslanımıyacak kadar kendisini nimetten saymaktadır.. çirkin bir kadının bile erkek bulmasının mümkün olduğu düşünülürse bu durumu bir türk kızının anlaması çok güçtür.. çünkü bu durumu yaşamamıştır ve yaşaması zordur.. dolayısıyla bu duruma tepkili olmaları çok doğaldır.. ama br bilse rus kız, hollandalı kız ne kadar rahat.. bir bilse seksin onlar için sinemaya gitmek kadar doğal olan bir tabu olmadığını.. ama yok yanaşan erkeğe "yok yok bu beni kesin götürecek amaniiinn tersle şunu ver yolu" mantığını aşması fiziksel olarak neredeyse imkansızdır.. kısacası elemanlara tamamiyle katılmaktan bünye kendisini alamamaktadır.. ama şuda vardır.. bizde de vardır böyle hem güzel hem kibirsiz.. ama yukarıda belirttiğim üzere %5 civarındadır.. ayrıca konuyla ilgili olarak..

http://www.datingbond.com...3766641bba35da870c24a57d0
(bkz: istanbul kızları)
(bkz: kizlari sabun yapalim rus kizlari yikansin)
kesinlikle desteklenmesi gereken şahane kampanya...yarabbim yurdum erkeğini impotanstan korusun,libidosunu slava doyursun...amin..yengelerin hatrına ek olarak amen
(bkz: türk kızlarının köpeği olasın)
(bkz: isvecli kizlari sabun yapalim biz yikanalim)
dünya küreselleşiyor neden faşist yaklaşıma başka alternatifler sunmuyoruzun yeni adresidir.
(bkz: halt etmişsiniz siz)*
türk kızı istenmeli yerin malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
türk kizlari türk erkeklerine bayiliyor mu da biz onlari istemiyoruz, türk kizlarini istemiyoruz da genele bakilirsa %90'i yalama * olmus, örfümüze adetimize ters düsen yabanci kizlari mi istiyoruz dedirten slogandir.
(bkz: türk kızlarına isveçli kız geni aşılayalım kampanyası)
bunu söyleyenlerin anneleri türk kızı değil mi diye düşündürten slogan.
bu beş arkadaşı bir kaç yıl sonra kız babası olarak görmek istiyorum ben. babalarından başlasınlar ya da kampanyaya, kız kardeşlerini, kuzenlerini açsınlar önce sevgili arkadaşlarına. ben bu gerzek türk erkeği yaklaşımından kusmaktan sıkıldım, bu dingiller böyle dingillikleri alkışlamaktan bıkıp usanmadılar.

bir gidin bakın şu yattığı erkek sayısıyla övünen kadın başlığının altına. yukarıda destek entrysi olan kaç yazarın (bkz: orospu) entrysi girdiğine de bakın.

yalancılar sizi gidi.
bu kampanyayı başlatanların karıları kız çocuk doğurduklarında kuma gömerek öldüreceklerini düşündürten kampanya. türk kızı istemeyen ama aynı zamanda türk sevgili bulan insan topluluğu. demek ki neymiş, başka kızlar da sizi istemiyormuş.
(bkz: kendini bulunmaz hint kumaşı sanmak)
"boynuz takmaya hazır olun o halde" diye cevaplanası istek.
türk kızlarıda sizi istemiyor. rahat olabilirsiniz...
izmir kızları' nı görmeden söylenen söz.