bugün

askerden dönünce ilk başta öyle geliyor.
gönülden katıldığım gerçektir. bir ülkede bu kadar güzel kız olabilir ancak.
ruslar kadar olmasalar da epeyce güzelleri var. aslında her ırkın ayrı çekiciliği var mübarek gecede bozmayalım şimdi niyetimizi.
türk kızları güzel de egoları yok mu... üff bnne be slk mıyım neyim?!
dogrudur. cesitleri boldur, güzellik de zevk meselesidir. simdi birkac dünyalar yakisiklisi ve tamamen kusursuz türk erkegi cikip dalga gececek yok söyle cirkinler yok böyleler diye ama, o sizin cirkin diye begenmedikleriniz dünyanin her yerinde var, kötüden örnek olmaz bebegim. hadi canlarim benim, öperler sizi.
Kesinlikle doğru olan gerçekliktir. Peki neden? Şimdi gidiyordun ukraynaya, rusyaya güzeller ama tek çeşit. Sarışın beyaz ten. Ne bileyim güney amerika desen esmer,melez hepsi. Bizde sarısınından tut esmerine, kızılından kumralına göre her çeşit kız var ve de çok güzeller. Evet çok çirkin kızlarımız da var ama hangi milletin yokki? Yaşanılan çevreyle de alakalı. Sen bi kadıkoye in bi istiklal caddesine falan in. Gozun hatun gorsun. Tabi guzellikten kastım tamamen fiziksel. Yoksa kezbanlıkta cidden üstlerine yok.
Doğrudur.
içlerinde güzel olanları da vardır.
(bkz: )eliboş yazarın sözlükten kız kaldırma çabsı
(bkz: yazarların oltalarına taktıkları yemler)
Isinize gelirse.
güzellik-çirkinlik gibi konularda genellemeler genelde yapılamamakla birlikte, yurdum kızları için düşünülünce pek de yanlış sayılmaması gereken bir betimleme.