bugün

görmemiş türk kızlarının garip hallarıdır.. ilk defa çıkarlar yurtdışına içip içip ilk gördüğü erkeğe verme hevesindedirler.. Sonuçta adam ingilişce sevişiyo.. Sonra nemi oluyo.. Türkiyeye geri dönüp platonik olarak face üzerinden aşka başlarlar heralde..

özet: yurtdışına ( esıpeşily amerikaya) gezi yada eğitim amaçla çıkan türk kızı değişir ( orosbu olur )
Halk arasında ''Erkeklerin rus kızların amında altın araması'' durumudur.
türk erkeklerinin rus kızı fantezisi yanında hiç kalır.
abd'ye okumaya giden züppe kızlarda açıkça gözlenebilecek durumdur.

ilk yıl buldukları zenciye yardırır , ilk başta 20+cm ile yardırılmak çok iyidir. yılların acısını çıkarır. fakat sorunlar başlar , kendisini eşşek siker gibi siken leş gibi kokan zenciler tarafından kullanıldığını farkeder. zaten bunu anlayana kadar yıl biter ve yazın türkiyeye gelir. vucudlarını kullandırdıkları için kendilerinden tiksinirler , türkiyede yazın çok uslu dururlar.

sonra ikinci yıl abdede tekrar azıtırlar ama bu sefer eşşek siker gibi siken zenciler yerine hispaniklere sarkarlar , sonuçta enrique iglesias falan romantik çocuk dimi , sikerken öper en azından bunlar. ama hispanik sevgilisinin siktiği 5 karıdan biri olduklarını yaza doğru anlarlar ve tatile türkiyeye gelir yine kendilerinden tiksinirler. türkiyede çok uslu dururlar yine , hayattan dersler almışlardır.

üçüncü sezon(!)da ise wasp amerikalı peşindedirler , eşşek siker gibi sikmek ve çapkın değildir , sakin stabil adamlardır. başta herşey iyidir ama sonra bakarlar ki adamın sikinde bile değiller. hasta olsan aramaz 2 hafta falan. onun için düzdüğü başka bir bitch'sindir sadece. bunu yaza doğru anlar ve türkiyeye dönerler. uslu bir yaz geçirirler ama bu sefer anneleri devreye girer , "ne zaman evleneceksin kızım" lafları olur. yazın amca kızının düğününe gider , enişte kıza prenses gibi davranan bir amsalaktır. gelinlik de en pahalısındandır. abdde okuyan züppe kız hayran olmuştur. tüm hatalarından ders almıştır artık.

tekrar 4ncü sezon için abdye dönünce yüksek lisansa gelmiş türk öğrenci peşine düşerler. amaçları kendilerini yamayacakları salak bir türk genci bulup kapatmaktır. bulamazlarsa annelerinin hedef gösterdiği hede teyzenin oğluyla internetten yazışmaya başlar. hatta koca bulmak için başını örten bile vardır. sonuç olarak bir enayi bulunur ve kapatılır.

ancak yediği zenci yarraklarının , hispanik ter kokusunun ve beyaz amerikalı cool'luğu özler hayatı boyunca. kocasını boynuzlayabilir ama boynuzlamasa bile hayatı boyunca o enayiyi aşağılar , köpek muamelesi yapar. adamın şefkatli ve sahiplenen yapısından bile tiksinir bir süre sonra. iğrenç ve mutsuz bir hayat yaşar. ya kendini çocuklarına verir yada dine falan verir. ama bilinçaltında eski yaşadıkları her zaman taze kalır.

yani

zenci yarrağı yiyen iflah olmaz azizim.
zenci erkek görürlerse artması muhtemel fanteziler.
ben çok da farklı görüldüğünü düşünmüyorum.
türk kızları türk erkeklerine namusludur, yabancı erkeklere fahişedir, bunun en güzel kanıtı yurt dışına çıkan türk kızlarının takındığı tavırdır.
ben istesem vermez
o isteyince koşa koşa gider verir.

bana verse belki de ileride karım olacak bi kadın haline gelirken
ona verdikten sonra ve o adamın işi bittikten sonra bir daha siklenmeyecek hale gelir.
tüm genellemeler gibi bu da yanlıştır. ama şu büyük bir gerçektir yurtdışına çıkan türk kızları burda bizi kimse görmez diyerek önüne gelene vermektedirler, hatta öyle ki; belirli bölgelerde bu huylarıyla ünlüdürler.