bugün

türk kızlarının atasporu olan trip atmasının nedeni cahil ve entellektüel birikimi olmadığındandır.
zaten akıllı bir insan saç baş yoldurtmaz.
yoldurtur diyen varsa hazır güneşten sırtım soyulmuşken sırtımı da soysun.
edit: o değil de genelleme bile yaparken genellemenin dışında olup da konuyu üzerine alınan kızlar, kümeyi genişletiyorlar. aub a birleşim b kümesi. matematik anlatmaya başladım sizin yüzünüzden.. bu kafayla evrensel kümeyi yaratacaksınız. isterseniz olayı dört işlem sürecine kadar indirgeyim! ne dersiniz gızlarr!?
birazdan sazan olduğunuzu yazsam sazan değiliz diyerek gene sazanlığınızı göstereceksiniz.
ee daha ben oltayı atmadan yeme geliyorsunuz yahu.
sabah günaydın mesajı atmadın, gece iyi geceler mesajı atmadın vs. böyle sıralasan burdan köye yol olur.
ilgisizlik.*
basittir. açıklıyorum. çok öküzsünüz lan öyle böyle değil hani atmayalım atmayalım diyoruz ama illa attırıyosunuz. siz kaşınıyorsunuz yani o kadar.
kendilerini vazgeçilmez sanmaları. bu durumda siktiri çekin bakın ne oluyor.
türk erkekleridir. geçen sözlükte biri yazmıştı, kim olduğunu hatırlamıyorum. türk erkeği olduğunu biliyorum sadece. *
ona göre, sözlük içinde pas vermeyen kız güzel kızmış, muhabbete açık olan kız çirkin kızmış.
yani erkekler istiyorlar trip atılmasını, sonucuna da katlansınlar.
kız arkadaşlarımdan biri bana sevgili muamelesi yapıyor. çok seviyorum kendisini ama bu saçma hareketlerinden dolayı soğumaya başladım. neden onu aramıyor muşum, neden mesajlarına geç cevap veriyor muşum bilmem ne. yahu sevgilim olsa bu kadar tavır yemem. ayrıca sevgilimdir yapsın derim de ona ne oluyor arkadaş! sevgilisi olacak adama allah sabır versin. işin tuhaf tarafı ben de bir kadınım. devam ettirirse bu tavırlarını doktora gitmesini söyleyeceğim. ne illet bir şeymiş kadın tribi yemek. erkek arkadaşları anlıyorum ve destekçileriyim. vıcık vıcık olmaktan ne anlıyorsunuz ey hemcinslerim!
sevgilimi yarım saat beşiktaş iskelesinde bekledim, özür dileyeceğine ben yokken çok kız kesmişsindir lafını duydum bu mudur mantıklı sebep?? sonuç olarak türk kızları neye trip attığınıda bilmiyo beyinleri o anda trip atması gerektiğini söyler ve atar belirli bir sebep olmasına gerek yok.. 2. bi ihtimalde sizi kendinden soğutmak olabilir ama bunun içinde trip atmaya gerek yok 1hafta bıyıklarını almasınlar biz zaten soğuruz..
(bkz: uff snne be slk)
kızlar babaları gibi erkek isterler. ilişkilerini sürekli anne babasının ilişkisiyle kıyasa tutarlar. sonuç olarak babası gibi akşam belli bir satte evde olmayan erkekleri düzeltmek için uğraşır dururlar. alkol- arkadaş- gece hayatı üçlüsünde kendini kaybetmiş delikanlımız hanım kızımıza bir beden büyük gelmektedir. hal böyleyken dırdır dibe vurur. kadınlar erkeklerin değişebileceğini düşünerek evlenirler. erkekler ise kadınların değişmeyeceğini düşünerek evlenirler sonuç ikiside hayal kırıklığı.
naz yapmayı 21.yy'da trip atmaya eşdeğer görmelerindendir. bunun böyle olmadığını burdan duyurma şansı veren sözlüğe teşekkürlerimi borç bilirim.
atmayanın kıymetinin bilinmediğini görmektir.
anlamlandıramadığım şeylerden biridir. ağzına vur geçtir yani.

(bkz: uff snne be slk)
ne neden, ne mana aranmaması gereken mevzuu.
taşıdıkları 10 gram et paketinin her kapıyı açtığını düşündürten erkek tayfasından mütevellit bu durum devamlı vuku bulmuştur.
muayyen zamanlarında olmaları.