bugün

Günden güne artan meraktir. Arapların tadını alan kızın, arkadaşına onermesiyle cogalarak artar. Önünü alamıyoruz efendim.
geçen eli ayağı tutan bir suriyeli erkeğin dilendiğini görünce mendilinin üstüne tükürmemle artan meraktır. o tükürüğü alıp şakşuka atabilir böylece dolaylı yoldan seks yapmış oluruz.
(bkz: kadın düşmanlığı)
(bkz: nefret söylemi)
(bkz: yedirmeyiz)

biz yiycez. *
Her yer Suriyeli olduğu içindir o. Yoksa italyan bulup da Suriyeli tercih eden yoktur.
azginliktandir.
Yalan amk. Suriyelilerin yoğun olduğu bir şehirde yaşıyorum. Suriyeli kadınlarla evlenen türk erkeklerinin sayısı oldukça fazla. lakin suriyeli bir erkekle evlenen bir kadın duydum sadece. Herif fabrikatörmüş. işte bunun adı da güya evlilik oluyor amk. Parası için evlenildikten sonra, o kadının orospudan farkı olmaz benim gözümde.

Kuzenim de böyle evlendi. Manken gibi kız, maymun gibi birisiyle evlendi gitti. Kocasının ailesi ford'un ortaklarından, para bok. Ama huzur yok. Varyemez bir aileymiş. iyi oldu amk.
zaten sosyal medyada suriye vatandaşlık bürosu isimli bir sayfa troll amaçlı paylaşımlar yapıyor girip bakarsanız görürsünüz. trollere gelmeyin sayın yazar arkadaşlar.
evlenenleri biliyorum.

son zamanlarda artışta olan merak.
cinsel performansı yüksek suriyeli erkeklere köle oluyorlarmış.
abaza olan suriyelilere kız yetmiyodur o azgınlık ondadır malum bizim türbanlı ciciş kızlarımızda azmışken olur bu iş.