bugün

işi bilmeyince yapacak birşey yok diye düşündürür erkeği

edit: başlık bana kalmış
tüm türk kızlarıyla sevişmeden bilinemeyecek durumdur.
sokakta kız gördüğünde silah omza yapan tiplerin sevişirken tahrik olmamasıdır. ilginç.
abazan ve am a aç türk erkeği 3 saniyede boşalmaya programlı olduğundan gerek olmayan durumdur..

ya da zaman kalmayan durumdur.
erkeğin tahrik olması mı?!!

türk erkeği dediğin kendi tahrik olur.

hahuuv!
türk kızını tahrik edemediğiniz anlamına da gelir. *
sevişirken tahrik etse sen nerden öğrendin bakim bunları etmesen aman sende tavrı bu kızlar napsın abi? tabi burda deneyim konuşuyor ne kadar deneyimli ise o kadar tahrik eder bu türk erkeklerini sonra da ben bakire kız istiyorum tripleri başlar... yorumsuz.
kız anladı sevişemediğimi, o yazmadan ben yazayım rezil olmayalım diyen erkek söylemidir. şlup sesini duymak nasıl bir fantezidir o da ayrı mesele. *
biraz da bize bağlı bir problemdir. sevişirken kızla konuşmak fısıldaşmak gerekir ve tahrik karşılıklı olmalıdır.
doğrudur. bir ingiliz sevgilim vardı, ilk başlarda iyiydi. daha sonra giderek türk kızlarına benzemeye başladı; niyeyse...
adamın iliğini kemiğini çekerler de ruhun duymaz sana denk gelmemiş.
tüm kabahat annelerinindir. çocukken üşütüp idrar yolları enfekte olursa erdemir fabrikasının yüksek fırınını yaksan ısıtamayabilirsin.
istemediği bir erkekle sevişiyordur. hayat kadınıdır fahişedir yani. yoksa başka türlü olacak gibi değil bakılınca.
sanki sevişmediği anlarda tahrik edebiliyormuş gibi bir bu kaldı.

her kuşu siktik bi' leylek kaldı
Aldığı aile eğitiminin ve dini inancın bunda büyük pay sahibi olduğu ve ilişki sırasında sanki kötü bişey yapıyormuş hissi doğması sonucu kızların yaptığı hadi yeter eylemidir. adamı deli eder yerden yere vurur yüzünü kuma sokmak istersin şeyin elinde beklersin.
Böyle bir şey genelde pek mümkün değil. Fakat arada istisnaların ortaya çıkıp insanı hayattan soğutması durumudur.
güncel Önemli Başlıklar