bugün

Birazdan altına şöyle bir entry gelirse şaşırmam: "Avrupa'da böyle mi? Kızlar zeki, tatlı, seksi vs vs vs." Saçmalığın daniskasıdır. Büyük ihtimalle yazar sevgilisinden ayrılmıştır Ya da zaten hayatı boyunca hiç sevgilisi olmamıştır. Boştur, boşluktur.

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
kendi milletinin kızına mal diyen kadar mal olmaması teselli vericidir.
mal demeyelimde karakteri oturmamış, olmamış diyelim..lakin kızıyorlar*
sanki?

şaka şaka. türk kızları iyidir. sevişin onlarla...
Onların bu kadar havalı olmalarını sağlayan bizler esas mallarız.
sanki her ülkeden bir kız arkadaşınız var da türk kızları mal sadece.
ne sankisi ne birazı hangi sanki hangi biraz?
doğrusu şudur ki: (bkz: türk kızlarının mal olması)
erkeklerin ağızlarının suyu akarak peşlerinden koşturmalarının doğal sonucudur.
verince leyla vermeyince kezban derler sonrasında..
biraz mı? Çok kibarsın kardeş baya baya maldırlar. O değil sözlükten kız kaldırırım çabası ile "yok ya türk kızları çok zekidir" diyen mallarıda görmüş olduk.

Her Seviyorum diyene inanan kızın zekasından ne bekliyorsunuz ki?
Genelleme yapmamak gerekir ama bazıları gerçekten öyle be.
türk erkeğiyle iletişim kurmaya çalıştığı icin mecburen seviyeyi düşürmek durumunda kalan güruha dair yapılmış şuursuz tespit.
çok doğru bir tespittir geneli maldır hele ki Ergense uzak durun ondan o hem maldır hem mallığı doğru zannedip üst üstü yaparlar, bi laf dersin alınırlar ha bir de bilmediklerini biliyormuş gibi anlatanlar var onlar hiç çekilmez yani adamlar duymadan "duydum duydum ben biliyorum sen bilmiyorsun hııı dimi dimi salak" gibi tepkiler verir çekilmezler hiç. uzun lafın kısası Mallar yani...
başka hangi ırkın kızlarını tanıdınız da türk kızları hakkında böyle bir kanıya vardınız sorularını akla getiren önyargılı insan söylemi. Hep dizilerden sinemalardan öğreniyosunuz boyle malca şeyleri yaşantı sıfır. Türk kızlarına mal diyenlerin annesi bacısı yok galiba. leylekler mi getirdi sizi oğlum bi öküz olmayın.
böyle adama böyle kız yakıştırmasını da beraberinde getirir.*
doğurdukları ve yetiştirdikleri çocuklara bakılırsa doğru bir düşüncedir.
Ananız da bir zamanlar türk kızı değil miydi sorunsalını ortaya çıkaran abuk bir önermedir. mallık türk kızında değil, senin ruhunda kardeş!
(bkz: bokunu çıkarmak) cok pardon ama, mala vurmayinca dile vuruyo demek ki.
a ne vuruyosun be?
en azından gerçek anlamıyla..
pardon?
türk kızlarıi hepiniz malsınız zaten.
rhbgljghouıtrgjhoınbfn...

(bkz: mala vurmak)

(bkz: sikemediğin kediye kokmuş ciğer demek)
erkekler kadar olmasada olabilecek bir varsayım derim.
sankisinin fazla olduğu önermedir. doğru.
biraz değil be epey bi mallar üstat. istisnalar var ama gördüğümüz üzere istisnalar kaideyi bozmamış ki burada 'türk kızlarının sanki biraz mal olması' diye bir başlık açılmış. la ne bu tripler, ne bu ağırdan satmalar, ne bu düşüncesizce davranışlar. hiç mi aklınız yok yoksa hepinizin ruhu mu sarışın. çözemedim ya la.
bu türk kızının değil türk erkeğinin sorunu aslında. Çünkü yine onlara kalacaklar.
(bkz: türk erkeğinin mükemmel olması)
anası japon, kız kardeşi papua yenigineli, ileride evleneceği kadın da güney kutbundan olan dallama söylemi.
son 1 ayda 10 türk kızı tarafından reddedilip, freud'un savunma mekanizmalarından akla uygunlaştırmayı kullanan sevgili türk erkeğinin sözde avuntusudur.