bugün

'Verse sikersin ama' cümlesi söylendiğinde ağzının suyu akan yaratıklar tarafından sözlüklerde hop aşağı hop yukarı eleştirilmeleri. Ha bu türk kızlarının özelliğimidir? Yoksa ossbirci öküzlerin mi? O tartışılır.
Sadece Türk kızlarına has bir özellik gibi bence en güzellerinin en sap, odun, tipsiz tarzda bir erkekle beraber olması.
tartışma esnasında yanlışlarını kabul etmeyip, karşı tarafın yanlışını dile getirip, kendini haklı çıkarmaya çalışması.
kezbanların çoğunun bıyık bırakması.
bir de castin dinlemeleri.
her bakan erkeğe sanki taliplisiymiş gözüyle bakmaları.
açlıktan azğı kokan bazı kızların sevgilim olacak adamın arabası olsun parası olsun bilmem neyi olsun demeleri.
şehirde yaşama sevdaları.
kendilerini ulaşılamaz zannetmeleri. Tavan yapmış özgüven bunlar dışında pek iğrenç huyları yok bence...
hayatını vermek ve vermemek arasına sıkıştırmışları bol bulunur.
Öncelikle türk kızları söylemini değiştirerek, Kadınlar demek ve ilk entry içerisinde de, istisnaların bulunduğunu belirtmek doğru olur.

Entryme gelince.
yer yüzünde, bacagının arasındaki dişilik organına güvenen insan türündeki kadın'dan başka canlı yoktur.
bu sadece Türk milletine ait kadınlar'da değil, dünyanın çoğu yerindeki kadınlarda böyledir.

Öncelikle şunun idrak edilmesi gerekiyor. o organ, siz kadınlara, burnunuzu 3 metre havaya kaldırsın diye değil, (ki oyle olsaydı zaten burnunuz havada gelirdiniz yer yüzüne.) biz erkekler ile, birliktelik yaşayabilmeniz ve anne olabilmeniz için verildi.

siz daha üzerinizdeki organın amacını, ordaki zarın bulunma sebebini, onu nasıl kullanacağınızı, ya hepsini geçtim, onun temizliğini bile nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorken, başka kötü huy aramamıza gerek var mı ?
bu dünyada çok iyi insanlar var buna inanıyorum sadece siz henüz rastlamamışssınız veya kötümsersiniz.
türk kızları ifadesini : kadınların iğrenç huyları olarak güncellenmesini talep ediyorum.
t: kadınların, erkekler tarafından sevilmeyen huylarının bütünüdür.
kişisel yorum:
1- bır bır bır bır konuşup kafa sikerler
2- ota boka trip atarlar
3- tırnağı kırılsa, dünyanın sonu gelmiş gibi davranırlar.
4- yanında ben yokken, agop'un kör kazı gibi tıkınır, benim yanımda "salata" yer...uyuz oluyorum...
5- yoga taytı ile sokağa çıkarlar, bakınca da "ne bakıyon" diye terslerler.
6- dekolte giyer ama sürekli çekiştirir.
7- asla ama asla tam anlamıyla tatmin olmazlar. her zaman eksik bir şey kalır.
8- cinsellik tabu olmasa bile tabuymuş gibi davranır ( bir çeşit koruma mekanizması)
9- cinselliği silah gibi kullanır, "sen bana şu şu şu zıkkımın kökünü alırsan bu gece sevişebiliriz"
10- ne olursa olsun, severiz la biz bu kadınları...onlar olmasa dünya bok gibi bir yer olurdu *
Sanki başka ırktan kadınlarla takılıyomuş gibi Türk kızı algısı yaratıyosunuz.benim Türkten başka sevgilim olmadı ki benim için türk kızının özellikleri genel kız özelliğidir yani. O yüzden pek bok atmaya gerek yok övsem de sövsem de yine türk kızına kalacam yani napim.