bugün

banko maç oranı gibi boyları olduğundan haklı tespit.
madem bu kadar türk kızlarını beğenmiyoruz, ne diye o kadar üzülüyoruz evde kaldık diye. arkadaş. sonra ne oluyor el elde baş baş. türk kızları bu kadar kötülemeyin sonrasında mumla ararsınız da bulamazsınız. gerçekten kötü ise ne diye bu kadar arabesk şarkılari dinleyenler, tekel bayileri dolup taşıyor. uzak ara takılın. *
türk erkeklerini neden gerdiğini anlamadığım durum. bu yaşıma kadar hiç bir türk erkeğinin bu kızın boyu kısa yatmayım dediğini görmedim duymadım- duymadık. biz sizin ufacık penislerinize turşuluk hıyar yakıştırması yapmıyorsak sizde susmasını bileceksiniz.
uzun vadede kazanan herzamanki gibi iddaa ve boyu iddaa oranı gibi olduğu söylenen kız olacaktır.
kişinin genel olarak bu oranlardan her açıdan kaybı olduğuna delalet eden önermedir.
babalarının türk erkekleri olmasından kaynaklı durumdur.

(bkz: türk erkeklerinin boy ortalaması)

http://gundem.milliyet.co....2011/1460052/default.htm
(bkz: türk erkeklerinin fırın gibi göbeği olması)
selvi boylu türk erkeklerinin tek derdi bu.
slav ırkıyla fazla haşır neşir olunduğunda duyulan hissiyattır.
maalesef bu ülkedeki modeller böyle genelde. ülkede uzun boylu kızlar tabii ki var fakat onlar için talep çok fazla olduğundan erişilmeleri epeyce zordur.
Dikkat çekmek için yapılan bayat, sıradan bir espri.

(bkz: sana puanım 0 kanka)
Türk kızlarının kendisine göz atma zahmetinde bile bulanmadığı kişinin kendini serzenişe vurmuş bir şekilde yapmaya çalıştığı espri hede hudesi.
edit: başlığı açan yazarı hedef tahtası olarak görmedim.
bu yorumu yapan insan salaktır : 1,70
şaka olsun diye konuşmuştur : 2,40
hem şakacı hem salaktır : 1,05
artık sokaktaki çöpçünün bile yaparak eskittiği espri. yeni şeyler bulun.
son derece garip bi durumdur.

misal; 1.56 boyundaki kız barcelona - getafe maçında barcelonaya verilen oran gibidir.

misal; 1.65 boyundaki kız lyon - nice maçında beraberliğin oranı gibidir.

örnekler çoğaltılabilir. yazık lan bi yerde. evet.