bugün

Savunanı beğenmiyosan siktir git rusyaya diye eleştireceğim önermedir.46 kromozomlu kızlar eqlesin.

Edit:imla
Başlığı açanı darwin s.ksın.
(bkz: ırkçılığın dibine vurmak)
Begenmeyen genlerini söksün amk.
yanlış önerme. Aksine dünyanın en güzel kızlarıdır. Çünkü diğer ülkelerdeki gibi tek tip insan profili yoktur karma profil vardır. Çerkezi var, tatarı var, manavı var, gürcüsü var, arnavutu var. Var da var...

Bölge bölge, iklim iklim değişen güzellik çeşitliliği var ve başka bir ülkede bu yok. O yüzden iddiamı kanıtlamış bulunmaktayım.

erkeklerin laf sokma çabalarının karşılığına gelirsek, lan göt sokağa çıkınca görmüyoruz sizi sanki. Yarınız keko yarınız lümpen arabesk. Götünüzün kılı orman olmuş, sırtınız bile kıllı. Penisleriniz ufak. Yemek bilmezsiniz, temizlik bilmezsiniz, seksten anlamazsınız, romantizm zaten sıfır. Sakallarınız bıçak gibi batar öptüğünüz kişiye. Tarz desen zaten yok. Sırf küpe takar diye adam döversiniz kendi kekoluğunuza bakmadan. Pis kokarsınız. Sayenizde otobüs yolculukları yapamayız. Nesiniz lan? Bir bokunuz yok. Bu kızlar size nasıl bakıyor hayret ediyorum.
hepsinin trip atmaları başka sebeple açıklanamaz. Türklerde önceden trip diye bir şey yoktu yoksa.
bilim adamları tarafındanda doğrulanan bir tespittir. bakınız çok enteresan bizim kezbanlar üstünde yapılan bir araştırmaya göre avrupalı kızlarla kıyaslandığında bizimkilerin çok ezik olduğu görülmüştür bilim adamlarınca. bu sonuçlarda genetiklerinin sorunlu olduğunu gösteriyor.
aptal beyanı. keşke halep de doğsaydın.
çok haklısın çünkü babaları facia olduğu için kızlarına bir şey geçemiyor.

evet kızlar oltamı attım sizi bekliyorum , bu konuyu özelden tartışalım. genetik harikası kızlar eqlesin.
analarrr... analarımız... yapacak yazarların uğrak mekanı olacak başlıktır.
acı ama gerçektir.

sad but trueeeee.

isveç'te, rusya'da, hollanda'da, ingiltere'de doğmak varken, türkiye'de dünya'ya gel. şansa bak amk.