bugün

çoğunun aynı modayı takip edip, hemen hemen aynı giyinmesi ve paraya olan zaafları.
türk erkeklerine inanmaları.
otobüs gibi göte rağmen dar pantolon giyerler.

kendilerini fasulyeden nimet sanarlar.
yakışmamasına rağmen bir kova dolusu boya surunmeleri.
aşk tan bahseder, paran yoksa siktiri çekerler. * * *

(bkz: ben aşka olan inancımı kaybettim)
(bkz: sen benden daha iyilerine layıksın)
(bkz: sen çok iyi bir insansın)
şıçmaları !!

evet. konu zeka olunca,konu siyaset olunca,konu genel kültür olunca,konu matematik,fizik,biyoloji vss vs her ne olursa olsun sıçmaları çok kötü.konu insanık olsa bile kötü..

( hepinize soylemiyorum bacılarım siz ayrısınız (:P))

en sevilen huyları da ; makyaj yapabilmeleri gezmeleri alış veriş magazalarını talan edebilmeleri,evde akşama kadar yatabilmeleri,hiç bir konu için kendilerini geliştirmemeleri de pozitif yanlarıdır. çok seviyorum boyle hele bi de emo olmuyolar mı fıttırıyorum yanneee.
odun erkeklerden hoşlanırlar.
erkeklerden fazla, kendilerini kıskanmaları...
sürü sendromu vardır; biri değişik bişey mi giydi? hop hemen mağazalara hücum edilir ve aynısı alınır.
evcil ve fazla duygusal olmaları.
ona vereceğinize çalıya çırpıya sürteceğiniz bir hatunun bile yurdum abazaları tarafından kalkan götleridir.*
yolda yürürken, toplu taşıma araçlarında ve herhangi bir ortamda, onların olduğu tarafa bakınca kasılmaları, sanki onları izliyormuşuz gibi algılamaları, ilgilenmiyorum havalarına girmeleri.
bazılarının, yürümekte zorlandıkları halde ısrarla topuklu ayakkabı giymeleri.
sevgililerini en yakın arkadaştan kıskanmaları.
ne emmeye ne gömmeye gelmeleri.

(bkz: kardaşlarım söz meclisten dışarı).
çok aşırı havalı olmaları.
sevgili, arkadaş, kanka gözetmeden çevrelerindeki tüm erkeklere kapris yapmaları.
kesinlikle özentilikleridir. sonra da zırt pırt aşık olmaları gelir.
ama aşkıııımmm diye konuşmalarıdır. bir de ediyorm, getiriyorm diye harfleri yutarak konuşmalarıdır.
ne istediklerini bilmemeleridir.
kaprisleri, her fırsatta trip yapmaları,kendilerini abartmaları...böyle gider bu.
çok inatçı olmaları. televizyondaki mankenden kıskanmaları. sen yapıyorsan ben de yaparım modunda olmaları. olur olmadık şeylere trip atmaları.
kendilerini adriana lima dan * daha üstün görmeleri.
varolan sisteme ayak uydurmaları, yenilikçi olamamaları ve geçmiştekilerin izinden gitmeleri.
göster ama elletme mantelitesi madem ki bir işe giriyon tam yap işini yada hiç yapma .