bugün

Türk kızı varken ne diye gavur gelin alır ki insan.
görsel
özellikle (bkz: debrogliedalgaboyu)'nun.
sanki kendileri çok yakışıklı türk kızını beğenmiyorlar geri zekalı hepsi...
evet dillere destan güzelliği şimdi siktirin gidin.
hangi dilse eğer ona acı biber sürmek gerekir.

türkiye'de %50'si çirkin, %30'u orta, %10'u güzel, %10'u çok güzeldir.

avrupa'da %20'si çirkin, %20'si orta, %30'u güzel, %30'u çok güzeldir.

neyin destanı bu, kendimizi kandırmayalım.
bir türk erkeği olarak cidden çok güzellerdir. bakmayın sizi eleştirdiklerine sizi çekemiyorlar.
aynen bu güzellik ancak destanlarda olur. ama ruslarınki gerçek hayatta.
Aynaya bakarak her gün doğruluğunu bir defa daha gördüğüm yadsınamaz gerçek.

içimin güzelliği işte..
uzaydan bile çıplak gözle görülen güzelliktir.
Bir kürt kızıyla yarışamayacak olan güzelliktir.

görsel
Ben Türk değilim galiba.
Türk kızlarındaki dillere destan olan güzellikse, bizdeki nedir?
sadece dış görünüşe önem veren yazarlarının altında saçmaladığı başlık. türk kızları size yüz vermediği için mi bu kininiz. dış görünüş bu kadar önemli miydi be. ahlakı güzel olsun yeter diyeniniz hiç mi yok. hiç mi kalmadı. neyse ya ben kime laf anlatıyorsam.
Soydaş Türklerden bahsediyorsan ne güzel ama Türkiyedeki Kızlardan bahsediyorsan Yürü git işine kardeşim. Orta Asya Türk kızları candır, Kandır, onunla ölüme bile gidersin ama Türkiye kızlarıyla Yemek yemeğe bile gidilmez.

Türkiye Kızları eksilemiş bile. dediklerim yalansa mesaj atın da insan gibi tartışın. Ama siz onu da yapamazsınız. onu da soydaş Türk kızları yapar.
Dillere destan değil de küçük dilime belki bir peri masalı... hepsi aynı değil sonuçta amk.
Bazıları hakikaten çok güzel.
Atalarımız zaten bu konuda yaptıkları seçimle kaybettiler ve/veya kaybettik.

Orta Asya kadınlarını Arap kadınlarına tercih edişimizin kısa öyküsü bu. O türk kadınları harikaydı. Evet kısa boylulardı, memeleri daha küçük ve dizginlenmeleri(!) zordu. Özgür ruhlulardı, kısa bedenleri çelik gibiydi, gözleri çekik ve saçları siyahtı. Avlanıyor, savaşıyor ve gülüyorlardı. Her Türk erkeği çadırını kadınına bırakıp savaşa/yağmaya gidebiliyordu. Türk hukuk sisteminde tecavüz suçunun cezası yoktu. Çünkü öyle bir suç işlenmiyor, işlenemiyordu. Tıpkı belirttiğim üzere: çelik gibilerdi.

Peki sonra ne oldu?

Araplarla tanıştık, kültürleri daha derindi, etkilendik. Ve Arap kadınları; çoktan diz çöktürülmüşlerdi, hatta köle olanları vardı. Malum seks köleleri... Cariyeler. iri memeli ve dolgun kalçaları vardı. Evlerinde oturuyor ve kocalarının merhametine(!) kalıyorlardı. Hoşlarına gitmişti atalarımızın. Ve artık onlarla evleniyordu atalarımız. Uğraşması kolaydı, çıtları çıkmıyordu. Ama hiçbir Türk erkeği sonunun buraya çıkacağını tahmin edemedi.

Şimdi kadına şiddet türk toplumu için büyük bir sorun. Ki bilinen ilk Türk topluluğu olan iskitlerde anaerkillik hakimdi. Hiç dünyada erkeğe yönelik şiddet diye bir sorun var mı?

Ne kadar anlamlı olur bilemem ama atalarım adına o annelerimizden vefakar türk kadınlarından tarih önünde özür diliyorum.

Naçizane...
görsel
Görmeyenler için gelsin hanımlar beyler...
makyaj yapılmazsa kalıcı olan güzellik.
kromozomlarına kadar incelenmelidir, sanmıyorum türk çıksın.
(img:#1308073)
ev yapacaksın tuğladan, kız alacaksn Muğla'dan.
görsel
geçen yine sözlükteki kankalarımla zirve yapıyoruz işte. en sağdaki ben.
Aaa kim uyduyor bunları :d
dillere destan kalbe perişan güzelliğidir.