bugün

Tam tersini yaptım. Pişmanım. Barzo candır.
güçsüzlük kompleksine sahip olmalarından kaynaklanır. halbuki kadınlar, güçlerinin farkına varsalar ve kendi ayaklarının üstünde dursalar; efendi, kültürlü, güzel konuşan ve güleryüzlü erkekleri tercih eder ve barzolarla bizi korur, güçlüdür bunlar, açıksözlüdür , parası vardır gibi bahanelere sığınıp beraber olmazlar.
not: bir erkek.
Genel olarak Türk erkeği barzo ve kaba olduğu için mecburen seviyorlardır. Bayıldıkları için değil beyler.
genelleme yapmak istemiyorum fakat yaradılıştan gelen bir ego var kabul müyüz? o barzo ve kaba dediğiniz adamlar o kadar akıllı ki karşısında ki güzelim kızları nereden vuracaklarını iyi gözlemlemişler, şöyle ki kendini değersiz hisseden kadın adamı gözünde ilahlaştırır ve durumu hırs haline getirir. demem o ki bir barzo uğruna Ya Rab ne çiçekler soluyor.
Alakası yok. Hem kaba olmak tiple değil karakterle olur. Bence konunun güçle alakası yok. Kadınlar kötü adamlardan hoşlanır, kendine kötü davranılmasını ister filan da yalandır. Sadece samimi olsun isterler. Bir de bu kötü adam merakı kadının erkeği iyi yönde değiştirebileceğine inandığından ve bunu içten içe amaç edindiğinden geliyor diye düşünüyorum. Fıtrattan olsa gerek.
lan olum armud dibine düşermiş.
sanki hepsının etrfında senelerce kültürlü,romantik,iyi parası olan erkekler mi dolu sanıyosunuz.
tabiki barzoya kanları ısınacak bi vakıtten sonra..
o nedenle fazla kafa yorulmaması gereken olaydır..
arridiverci
Öyle denk geliyor Napalım dedirten başlık .
bale yapan, tayt giyen, kadın yalakası Türk erkek gördüyseniz bize haber verin dedirten durumdur.
Ailelerin kızlarını Yetiştirilme tarzından kaynaklanır.
enteresan bir olaydır. kaliteliden hiç anlamıyor bunlar açık ve net.
türkiye gibi bi ortamda yanında sert erkek gezdirmek isteyen kızlardır. sözü geçmeyen, cılız erkeği ne yapsın olum kız? erkek dediğin kek olmayacak bir er gibi erkek olacak diyorlar. galiba.
Sahiplenen, sevdiği için kavga etmekten çekinmeyen görünümlü erkekleri sevdiklerindendir o...
arada hırpalıcan o zaman daha çok sefiyorlar.

bu arada ben barzo melaba.
ben bilmem beyim bilir deyip yan gelip yatmaları için işte.
nedeni kadınların çoğunun mıymıntı erkek yerine maço erkek sevmeleridir.
yetiştiği aile yapısıyla ilgili. bazı kızlar kibar erkeklere böyle erkek mi olur derken bazı kızlar da tam tersini söylüyor.
evde babası, ağabeyi nasılsa öyle olanlara erkek diyorlar.
bu davranış, kızın ailesi hakkında ciddi bildiler içeriyor yani.
doğal yaşama olan ilgilerini belli etmekte olan hede...