bugün

Kültür dediğin nedir ki gülüm ben senin için çalışmayı göze almışım....

Bak bu lafı hayatında hiç yabancı bir kız ya da erkek tanımamış birisinin söylediği bariz ortada... O kadar milletten o kadar ırk tanıdım, bizim kızlar kadar değiller....

Lan en basitinden bizim türkiyeyi böyle develerin olduğu, kadınların çarşaflarla gezdiği ülke olarak biliyorlar... Sor sen bizim türk kızlarına polonya nasıl diye, direk açıklasınlar sana me var ne yoksa....

He tabi cahil olanlarımız da yok mu, var...
namussuz bakire ilişkisi yaşayan yurdum kızlarının kültürlü olması beklenemez. gülhanede ramazan günü bile ağızları doludur genellikle.
kültür seviyeleri monoton hayatlarını çok eğlenceliymiş gibi sosyal medyada paylaşması, türkçe pop müziği büyük bir keyifle dinlemesi, deodorant kullanmaması, hiçbir sportif aktivite yapmayıp vücutlarının sarkması, sevişmemesinden ya da buna olumlu bakmamasından kültür seviyesinin ne denli olduğu görülür.
1 2 kişiye bakarak böyle bir genelleme yapmak mantıklı değil.
birde profilinde türk bayrağı var. tipini silktiğimin
görsel
damacanaya hallenmeyi öğrenemedik maalesef.
Kesinlikle doğru olan tespittir, ben ki evde kendi piposunu yapıp yedi farklı tütünden özel harmanını yapan, klasik müzik ve şarap eşliğinde rüzgarda uçuşan saçlarımla piposunu içen kültür mantarı gibi bir bireyim, kız soruyor ne yapıyorsun diye, pipo içiyorum diyorum o neydi gız diyor, aklınca şaka yapıyor birde, fularımla boğasım geliyor yemin ediyorum.

Şaka len şaka, kültürlü olanı yok değil ama genel olarak pek okuyup araştırmıyorlar, azıcık okuyun kuzum.

edit: (#33628159) Şunu da şuraya bırakayım da geyiksiz ciddi düşüncelerimi merak eden olursa baksın.
Maalesef doğrudur. Genel olarak siyaset, haberler, tarihle alakası yoktur. En iyi ihtimalle kahraman tazeoğlu ve türevleri okur.
Ancak gerçekten kültürlü, bilgili kızlarımız da vardır. iş bu entryden onları tenzih eder, alındılarsa özürlerimi iletirim.
maalesef dogru gercekliktir.

bu dingiller anca berkejan sevgilisinden ayrilmis mi onu konusurlar. kivanc tatlitug en son kimi s.kmis adlari gibi bilirler. kultur, felsefe, tarih konusmak falan hak getire. elif safak kitaplari okuyan kitle iste yani ne beklersin. rus kizi alacagim kesinlikle ben. turk kizi bildigin les. hayir guzel olsaniz yine canim yanmayacak. ama cogunuz legen gibi gote ve kucuk memelere sahip. aq bodurlari.
Birincisi doğru gerçeklik diye bir şey yoktur. Gerçeklik vardır - ki bu da varsayımdır- gerçekliğin doğru ya da yanlış yorumu vardır diyebiliriz. ikincisi bahsedilen tip kız popüler kültürün herkese pompaladığı şeylerin içine doğmuş bulur kendini ve farklı bir yaşam biçimi için olanağı gözden kaçırması onun için kaçınılmaz hale gelir. Aslında kültür endüstrisi sadece kızları değil, kendisine ait olma hissi veren futbol kulüplerinin fanatik takipçisi olan erkekleri de kuşatmıştır. Bu açıdan bakılırsa, postmodern insan - kadın ya da erkek - seçtiği yaşam biçimini haklılandırmak ya da manalandırmak için bağlama bağlı değişen bir bakış açısıyla ve her an kendini yeniden yaratttığı süreçle üzerinde konuşulamayacak kaygan zemin üzerinde hareket eder. Ona, Elif şafak ya da harry potter bir süreliğine eşlik eder ve eleştirildiğinde bu bahsettiğim tarzla kendisini haklılandırır.
bu başlığı açan herif, yere tükürüp sabah akşam apış arasını avuçlamıyorsa ne olayım amk. kültür dediği de ferdi tayfur şarkılarını ezbere bilmek falandır.
türk erkekleri zaten genel kültürde Nirvana.
Türk kızlarının kendini aşırı kültürlü sanmaları diye değiştirilmesi gereken başlık.
dedi, uludağ sözlük'de trolluk yapan kültürlü adam.
Genel olarak konuşmak bence cahilliktir.
Türk kızları eğer aileden örf adet ve töreyi alarak. Büyüdülerse ya tahsilli yurda faydalı. Biri olurlar yada yuvasının kraliçesi cocuklarına öğretmen ailesine patron olur.

Unutmayalım türk devletlerinde kadınlar hanın yanında oturur devlet hakkında fikir paylaşır kararlar verir ve an gelir devlet yönetir pers kralının kafa tasından kımız içtiğide olur.

Kadını değersiz görmek araplaşmış insanların acizliğidir sadece.

Kadınlar olmasaydı aşkın ne olduğundan bir haberdi erkekler.

Ben türküm ve türk kızlarına laf söyletmem varlıkları daim olsun.
erkeği de pek kültürlü sayılmaz. terazi eşittir.
Sen nasıl biriysen etrafındaki insanlar da öyle olur. O kültürlü kızlar sana denk gelmiyor.
az kültürsüz.
orta kültüsüz.
fazla kültürsüz.
aşırı kültürsüz.
plus kültürsüz..

üfff ne zormuş kültürsüzleri sınıflandırmak.
şuan köfte ekmek yerken bu başlığı okuyarak kendimi iki kat kültürsüz hissediyorum.
Nerden çıktın neyi beğenmiyorsun dedirten başlık!?
Neresi kültürsüz Allah aşkına ya Türk kadınına kurban olun.
kaba, cahil, kültürsüz erkeklerin uydurduğu bir şey olsa gerek bu.
çünkü her insan kendisine saygılı ve kibar davranan birini ister yanına.
ayrıca kibar ve nazik davranan erkeği ezik ve özgüvensiz erkekle karıştırmamak gerekir.
güncel Önemli Başlıklar