bugün

-Dedikodu
-Fesatlık
-gıybet
-arkadaşın sevgilisini ayartma

Gibi pis işlerle uğraşır

Şunu belirtmek lazım sadece Türk kızları değil ülkede yaşayan kızların ℅90 ı böyle

(bkz: Türkiye nin helak olması)
luther, machiavelli desek
şampiyon biziz , attığımız gollerden belli dicek adamlarsınız lan hepiniz. neyin havası bu.
türk kızları bir araya geldiğinde türkiye'nin sorunlarından bahsederler.
ekonomiden, cari açıktan tutun da kültürel endişelerden, toplumsal sorunlardan, çapraz kurdan, 5 yıllık planlardan, merkez bankası faiz oranlarınakadar herşeyi masaya yatırırlar.

türk kızları bir araya geldiğinde tuğberk'in sevgilisinin ne kadar çirkin olduğundan tutun da doğum gününe burcu'nun hangi entrikalardan dolayı gelmediğinden, ayçayla sevgilisinin gittikleri bir haftalık tatilin neden 3.günü döndüklerinden, büşra'nın hangi diyetle 1,2 kilo verdiğine kadar herşeyi masaya yatırırlar.

bak ben hiç birşey demiyorum sen seç.
Burger king. başka da yokz
(bkz: devecialpay reyiz)
aşk kisvesi altında egolarının doyurulması.
psikoloji ve fizik.
Dalış yapıyorum.

Ama yine de aşk varsa tabi alırım bi parca.
Tabii ki para.
genelleme yapan erkek zekası.
Burada böyle laf atıyoz da yine türk kızıyla evleniyoruz.
Bir türk kızı olarak utanıyorum. Bütün konu ahmet'in ayakkabısı, falanca kızın çok dedikoducu olmasıyla ilgili dedikodular, ojem güzel mi sorunsalı, erkekler, falanca ünlünün saç modeli. Evet asosyalim artık arkadaş edinmiyorum.
alınan kilolardan şikayet etmek ve konuşmanın akabinde ''yo kozloooor börgörö mü götsök popoyösö mö götsök kozlar? '' konuşması geçer .
Acaba erkeklerin seks ve futbol dışında ilgilendiği başka bir konu var mı?
Not: sürekli erkek peşinde olan kadınları korumuyorum.
seks,
para,
çalışmadan yaşayabilmek,
sırtını birisine dayayıp geçinip avm, estetisyen ve diyetisyen arasında dolanmak.
Seks tabiki. Hı hı, evet.
genellemenin ağzına sıçılan bir başlıkta daha beraberiz.

arkadaşlar her şeyden önce ne kadar kabullenmek istemeseniz de biz de insanız. vallahi bak. bizim de farklı alanlarda ilgimiz bilgimiz olabiliyor. biz de araştırırız, bizim de merakımız var.

Ekonomi , edebiyat, astronomi, coğrafya, tarih ve benzeri bir sürü konuda oturup konuşabiliyor olaylar hakkında mantıklı bir şekilde tartışabiliyoruz lakin etikete ve görünüşe önem veren erkekler güruhu olarak görmeyebilirsiniz. kütüphanelerde ya da sinemada tek başına duran ve yalnızlıktan utanmayan kız dolu etraf. siz sadece öyle kızları beğenmediğiniz için tanıyıp da nasıl olduklarını göremiyorsunuz.

gördüklerinizden yola çıkarak genelleme yaptığınızı düşünerek sizin adınıza üzülüyorum.
Bilim adamlarını bile çaresiz bırakır bunu aramak.
spor(olimpiyatlar,dünya şampiyonaları) mitoloji, gündem, siyaset, müzik,sinema,dizi. Gerçi kızlığında aştım artık woman'um kız değilim.

edit: unutmuşum, coğrafya ve edebiyat birde.