bugün

kocadır. beğenmediğpni söylediği türk erkeğinin adonissiz bedeninin kendine sahip olmasıdır.
içten içe her birimiz evlenmek,çocuk doğurmak ve bize tapan kocalarımız olsun isteriz.Etrafınızda benim hiç evlilik,çocuk planlarım yok diyen ne kadar türk kızı varsa inanmayın ama inanmış gibi yapın.
Kıskanılmak ister, kıskanırsan bunalıyorum bu kıskançlıklarından der. Kendisine sahip çıkılmasını, biraz maçoluk görmek ister, sonra kısıtlamaya gelemez yalanlar söyler ama suç sende. Neden? Onu sıkıştırıp yalan söylemek zorunda bırakmışsın. Sanırım hayatını gibmek istiyo. Dikkatli ol şakir. Gerçekten.
(bkz: rough sex)
ne istediğini bilmek. evet tam olarak bunu istiyoruz, siz bildiğimizi mi sanıyordunuz?
sevdiği tarafından sevilmek ister. daha fazlası değildir.
türk kızlarının ne istediği çok göreceli olmakla beraber, ben türk kızlarının ne istediklerini bilip istemelerini isterdim.
hayallerini sıradan bir türk erkeği süsler.
her kızın istediği gibi çocuğuna iyi bir baba olabilecek ama prezervatif kullanan bir erkek. illa seviyemi düşürüyorsunuz amk.
adam olun oglum adam olun demek istiyorlardir.
yarak afedersin.
dayak ister.
acıdan zevk alan tipleri olabilir sonuçta.
dayak ister dayak.
güzel olmak isterler.

aha böyle,

görsel
(bkz: türk kızlarının aslında türk erkeği istemediği)
mutluluktur. bunun için gereksinimleri kocadır. delice üremek isterler. (bkz: seks)
seni degil.
Başkalarını mutsuzluğa sürükleyerek sürekli farklı kişilerde sonsuz mutluluğu ararlar, bunu bir çocukça gerçekleştirir çünkü yine bir çoğu yaşı kaç olursa olsun ilişki beyni orta okul, lisede çağındadır.

Not: Yazıdan da anlaşılacağı gibi tamamından bahsetmiyorum elbette çok zekileri ve olgun zihniyete sahip olanları da var bu durum erkekler içinde geçerlidir.
çok yemek yiyerek kilo vermek isterler.
Uyumak.
güncel Önemli Başlıklar