bugün

türkiye'ye gelen her ünlü erkeğe olduğu gibi az sonra beyaz show'da josh holloway e sorulmasi muhtemel saçma sapan ahmakça soru.
bilinç altındaki ezikliği yabancı ve ünlü biri görüldüğünde dışa vurma şeklidir.
bir türk'ün soracağı en gavat soru...
bulmadım arıyorum hala diye cevap verilecek saçma sapan soru.
sunuma hazır kızları gören yurtdışı uyruklu kişilere arz edilirken söylenmiş söz öbeği.
(bkz: bana ondan 3 kilo verir misin)
aslında ayıp bir soru. sanki türk kızlarını pazarlama cümlesi gibi duruyor. mesela aynı soruyu ablan için sorsalar kızarsın.
(bkz: good)
Türkiye'ye gelen yabancılara sorulan en aptalca sorulardan biridir.
*
+türk kızlarını nasıl buldunuz..?
-özellikle senin kızın çok güzel...
+düzgün konuş.. Ağzını yüzünü dağıtırım.. übne..

(bkz: ayar vermek)
(bkz: gavat bey)
- türk kızlarını nasıl buldunuz?

+ mağrur, güzel, bilinçli, normal kızlar da vardı ama: bazıları yataktan fırlamış gibi yarı çıplak, bazıları ölüme gider gibi kefene bürünmüştü!
- türk kızlarını nasıl buldunuz
+ gidin lan ibneler, hep aynı numarayı yapıyorsunuz birşey diyince vuruyosunuz ühüü .
(bkz: i want you to fuck me)

öehh be abi, adam şunun üzerine ne desin ki? daha güzeli olamaz.. yakında daktır cek de gelir ülkemize can lak da gelir. hatta mezardan fırlar, mistır eko bilem gelir. sopasını da alır, zopaynan dalar.. gerçi hangi hatun kendisinden cesaret edip de böyle bi istekte bulunabilir, biraz muamma tabi. bekleyip görelim, çogacayib işler.
soru sorulduğunda "bilmiyorum" cevabı gelirse arkasından "korkunun ecele faydası yok onlar sizi bulur" gibi bir bakış attıran soru cümlesidir.
- gugıl'dan. sen de yaz badi:
"how to find turkish girls?".
- kitap okuyarak!

(bkz: finding turkish girls for dummies)
- 10 adımda!

(bkz: how to find turkish girls on 10 steps)
(bkz: radarla)

tanım: bir çesit soru öbeği.

ekstra olarak: (bkz: kule acil lahmacun izni istiyorum)
- kitap okuyarak! "how did i found turkish girls - pyn demonium/btb verlag-389 s."
- top topu çeker.
- ahhahha siktir git.
- aramaya inandım.

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sosyal mesaj)
Pezevenk sorusu.
sana ne ulan ? bir artı gelir mi olucak severse ?
sevmezse cinsiyet değiştirip kendini mi beğendiriceksin ? *
israilli bir arkadasima bu soruyu sordugumda killi cevabini almıstim.
genellikle sorulmayan sorudur ya da ben hiç duymamışımdır, en çok duyulan versiyonu için türk erkeklerini nasıl buldunuzdur, yurt dışından gelen afet kimselere magazincilerimiz tarafından sorulmaktadır.
türkiyeye gelen her yabancıya sorulur.
hani çok güzel buldum filan derse ''bizim maçkada dükkan var arada uğra''filan dicek, sanane ulan.*
(bkz: like that turkish lokum)