bugün

gavur bir ev hanımı oturmuş yememiş içmemiş ütopik bir erkek karakter icat etmiş. ancak karakterin gerçek dışılığı belirgin olsun diye bu erkeği bir de vampir eylemiş. daha sonra da dayanamayıp bu mükemmel vampir erkek üzerine kitaplar yazmış.bu kitaplar çok satmış , rekorlar kırmış , filmleri çekilmiş falan filan.

buraya kadar herşey çok da anormal değil.

gelgelelim bizim kızlar bu vampir güzelinden sonra kafayı sıyırmışlar. sevgililerini onunla kıyaslamaya başlayıp , ilişkilerini ona göre ayarlamışlar. daha da ileri gidip kitaptan kafalarını kaldırdıkları az süreler içerisinde de bu vampircağızımın hayaliyle yaşamışlar kendi erkek arkadaşları dururken.

ben bunları gördüm ey sözlük. bu saçma sapan sevdaya şahit oldum. artık 1 türk erkeğinin bir edwarda eşit olmadığını biliyorum.
alacakaranlık filmindeki romantik vampiri oynayan robert pattinson' un *yakışıklılığı dolasıyla türk kızlarında oluşan sevda. *
yeni bir sevda değildir.
kökleri interwiev with the vampire: the vampire chronicles'e kadar dayanır.

samimi iseler 30 days of night'daki zurial'a da sevdalansınlar görelim.
angel adlı diziyle peydahlanıp twilight serisiyle yeniden farkına varılıp zirve yapan sevdadır. bir kendinize gelinizdir.
çevremdeki hatunların neredeyse hepsinin en iyi film listelerinde ilk 5'e lodoslama giriş yapan ancak erkeklerin haklı olarak o kadar etkilenmediği alacakaranlık filminin ana temasıdır. neymiş efendim hatunlar filmdeki erkeğin koruyuculuğuna hayran kalmış ve film duygu yüklüymüş. titreyin ve kendinize gelin lan. hangi erkek sevdiği kız için o filmdekileri yapmaz. ayrıca yontulmamış odunuz ve körüz galiba o filmdeki duygu yükünü göremedik.
küçükken izlenilen beter böcek filminin hala etkisinde olan kızdır.
regl dönemlerinin tam ayarlamaları lazım zor bir durum olsa gerek.
türk kızının ne kadar emilme meraklısı olduğuna kanıt gibidir. edward cullen denen bi lavuk yüzünden daha da abartılı hale geldi. tamam adamın iki tane sivri dişi var, parlıyo falan ama değer mi lan ölü yarrağı yemeye?! vampir denen şey ölüdür ergen kızlar. buz gibi yarak sizi açmaz kanımca. ona göre sevin.
kan kadınlardaki en büyük travmaya işaret eder. yani doğum korkusuna işaret eder. aslında kadınlar kandan korksalar da merak ederler ilgilerini çeker.
cevabi 4. alacakaranlik kitabinda saklidir. orda söyle diyor: oglum vampirler cok deli kisiyormus. böyle kat kat kat daha fazla yogunlukta falan orgazm söz konusu. bakmayin kizlar adamin sümsük romantikligine vurulmuyor aslinda. maksat vampir olup o tecrübeyi edinmek. (olmadan daha yogun orgazm oluyormussun ama olunca daha bir baska. Bella'dan duydum).
o vampir sevdası diil o, olsa olsa edward sevdasıdır o.
güncel Önemli Başlıklar