bugün

istenmeyen tüylerle kanka olmak.
(bkz: sevişmek) *
türk kızları farklı ülke bayanlarına kıyasla en güzel olmadığı halde en havalalı olan kızdır. *
göt büyütmek.
-gerektiğinde erkekten daha babayiğit olmak.
-gerekmediğinde üşümüş kedi gibi yanaşmak.
-1.65 boy ortalaması ile dünya güzeline parmak ısırtacak tavırlara sahip olmak.
-olmak yada olmamak.
aslında tüm dünya kadınlarında benzer özellikler bununa bilir. mesele çerçeve meselesi.
ağzını gere gere konusmak ayy ben hiç hoşlanmam şahsen.
hoşlanılan kişi hakkında bilgi edinmek için fake msn ya da facebook hesabı almak.
türk kızları ile başlayan tüm başlıklardan usanmak.
dünya güzellik yarışmasında 1. olmak .

(bkz: azra akın)
bunu yazmak istemiyorum ama en belirgin davranışları fazla özellikleri olmamasına rağmen gereksiz bir ''öf püf'' modunda olmaları. yavrum kimi kandırıyosun sen ya? ne kadar türkçen düzgün olsa iki kelime ettiğinde hangi köyden olduğun ortaya çıkıyo.

bırakın artık bu hava civa basma işlerini kendinize gelin. sonuçta türkiyede yaşıyoruz.
Göbeği açık bırakan t-shirt giyip devamlı aşağıya doğru çekiştirmek.. Madem gobeği açık tshirt gyiyon neden ha bire çekiştiriyon giyme o zaman!..
her ilişkide evlilik hayalleri kurmaları.
bluzlarının yakasını durmadan yukarı çekmeleri.
genel olarak türk erkeklerini adam yerine koyarlar. yaptıkları en büyük yanlıştır sanırsam.

not:istisnalar hariç tabiğ.
Gögüs dekoltesi olmassa olmazları arasındadır. Bir de kendilerini çok yüksekte görürler. En çirkinine bir iki kişi teklif etsin totoları direk tavan yapar.
Daha çok davranışları vardır. Bıyık bırakırlar mesela. O bıyık öpüşme esnasında erkek arkadaşına batsa da aldırış etmezler.

En can alıcı özellikleri ise; aldatmayı bir bok zannederler.
erken yaşta evlenmeye meraklı olmak,
sevgilisinin kıskanmadığını düşünüp triplere girmek,
arkadaşlarının yanında ayrı, sevgilisinin yanında ayrı hareketlere bürünmek,
her ne kadar çirkin olduğu halde kendi kendine kompleks yapsa da kendinden daha çirkinini görünce onu küçümsemek,
paraya meraklı olmak,
çok büyük konuşup çok küçük düşünmek,
her ilgi gösterene aşık olmak,
hayatı ya evlilik ya da okul tecihiyle ayırmak,
yalnız başına bir hiç olmak,
vs. vs. vs.
küçük dağları kendilerinini yarattığını sanmalarıdır.
herhangi bir konuda yardımda bulunduğunuzda teşekkür etmekten dahi yoksun türleri epey fazladır.
annesinden mutfak eğitimi almışsa eğer; müthiş bir aşçıdır kendileri.
edit: bir kaç yer dolaştım ama türk kadını kadar sağlam yemek yapan yok!
yine edit: annelik konusunda da çoğu ülkelere fark atar yani. *
kadı kızında bile kusur olduğunu varsayarsak eğer; yurdum kadınları candır, sevilesidir, öpülesidir... *
Gözlerini kısarak güneşe bakmak.
bizim kızlarımıza özgü davranışları toplumda başka kızların yanında daha çok yakalayabilirsiniz..

ayy tatlım tarzında başlayan konuşmalar ve hep bir üçüncü kızı çemkiren sözler gelir. erkeklerin yanında da hepsini birden çemkirirler.. ve genelde şöyle başlar..

"valla berkcim haklısın, ben bile hemcinsimden utanıyorum" *
-ergen bir türk kızıysa bütün saçlarını gözünün önüne getirip telefonla tepesinden resim çekinmek,
-bütün kelimelerin arasına h j gibi harfler yerleştirip konuşmak,
-bütün arkadaş çevresine benim ailem çok modern her şeye izin verirler gibi palavralar sıkmak,
-kendisinden güzel bi kızı çekemeyip biri çekemediği kıza güzel diyince onun neresi güzel shaçmalama gibi cümleler kurmak
-bütün arkadaşlarının duvarına 'aşkhııımm sheni çhok sheviyorum (kalp)' yazmak,
en büyük kişisel özellikleridir.
kısacası toplumun kanayan yaralarıdır türk kızı ergenuslar.
yavşadığı erkeğe trip yaparak peşinden koşturacaklarını zannetmeler.
otobüste boş olan 2 kişilik koltuğun koridor tarafına oturarak kimsenin yanına oturmayacağını sanması.
trip atmaları, kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaları, aşırı derecede gereksiz özgüvene sahip olmaları, erkekleri kullanmaya çalışmaları, her konuda kendilerini haklı görmeleri.. vs..

çok şükür benim sevgilim bunlardan hiç birine uymuyor. özgüveni yerinde gayet ama hakediyor abisi.
güncel Önemli Başlıklar