bugün

klavye arkasına saklanan bir ortadoğu faresidir.
tıpkı klavye arkasına savunup mültecileri savunan siyasal islamcı ve foncu tatlı su solcuları gibi.

video;
https://twitter.com/Sigin...tatus/1477679464641441795

savunun hadi bu orospu çocuğunu da...

bunlar rahata erdikçe tek hedefleri türk kadınlarına tecavüz etmek, kendi gibi olmayanların kafasını kesmektir.

ortadoğu faresi işte.

bunları ülkemize getirenler ve bunların ülkemizdeki varlıklarını savunanlar en büyük vatan hainleridir.

nokta...
2 güne bulup skerler bunu. Görür dünyanın kaç bucak olduğunu.
Çöpe değil ülkelerine gönderelim diyoruz, be hey kul kardeşim.
Bir an önce bulunup, pöh'e muhabbet seviyesi sorgulanmalıdır

Bu da çok seviyorum derse hiç şaşırmam. Böylelerine sevdirmek lazım seve seve..
Şu kelimeleri şakadan bile biri kullansa ağır pişman edilmeli.
Yiğit Türk gayleri tarafından tecavüze uğramasıyla son bulacak hadisedir.
görsel

Sosyal medyada görüntülü konuştuğu kişiye Türk kadınlarına yönelik ağza alınmayacak küfürler eden Suriye uyruklu 2 kişi, polisin araştırması sonucu izmir ve Aydın'da gözaltına alındı.

https://www.karar.com/gun...2-kisi-gozaltinda-1645939
bunun götüne çay bardağını tersten sokacaksın (kırılmamasına özen gösterin) sonra bu orospu çocuğunu baş aşağı olacak şekilde sabitleyip o bardağa kaynar su koyacaksın.
""bir kasa elmanın içinde 1-2 tane çürük çıktı diye hepsini çöpe mi atalım yani?""

diyen akıl fukarası, sen dahil hepsini çöpe atalım !...
elimde olsa bunu diyen erkeğe tecavüz etmek isterdim ama arap kadınlarından da erkelerinden de miğdem bulandığı için, onun yerine olsa güle oynaya kafasına vurarak mastürbasyon yapmayı daha çok tercih ederdim. dışarıdan semitik olduğu anlaşılsın, anlaşılmasın arap ve yahudi avlamaktan acayip keyif alıyorum. artık karma veya günahlarından dolayı ilahi bir güç tarafından cezalandırmak diye bir şey olmadığını farkettiğimden rahatlıkla ırk tabanlı bir din yaratabilirim. sen baskın olmaz, düşmanlarına bu kadar yüz verirsen üzerine basar geçerler...
içerde başlasın comolokko...
2 gün sonra salınacak surilerdir.
Bir ülkenin yapacağı en büyük hata mültecilere gereksiz hürmet göstermektir.

Umarım önce hapse sonra da Ortadoğu bataklığına geri gönderilir bu çöl fareleri...

Gece gece sinirimi hoplattı p.zevenkler...
umarım böyle biriyle karşılaşmam. zaten ya ölüp mezara ya da öldürüp bir ömür içeri girmeye yer arıyorum, elimde kalır hiç affetmem.
Yok mu soyle bir babayigit, su orospu cocugunu yakalayip bir guzel dovecek ?
Sonra da ulkesine geri siktir edecek yetkili ?
Bu or*spu çocuklarını yaka paça sürükleyip ülkemizden atacağımız günü iple çekiyorum!
%100 ortadoğulu ak-islamcı orospu çocuğudur. gerçek islamı mahvettiler soğuttular
Paketlenmişlet sanırım.
arapların olduğu yerde dirlik , düzen olmaz. bunlar daha başlangıç .