bugün

kilo verin.
kitap okuyun.
traş olun.
uzayın.*
kol kıllarını bi şekilde yok edin
kültür seviyesini artırın
asık suratlı olmayın.
1.60 altı için boyunuzu uzatmanın yolu varsa uzatın. size doğru baktığında arkayı görmesin türk erkekleri artık, direk yüzünüzü görsün.

not: boynumuz ağrıyor sürekli aşağı bakmaktan.
Namuslu ve biraz da anlayışlı olun yeter, hatta fazla bile...
1)burnunuz havalarda olmasın.
2)kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın.
3)kız arkadaşınızın aklını çelip sevgilisinden ayırmayın.
4)hep magazin takip edeceğinize biraz da genel kültürünüzü geliştirin.
türk'ten başkasına elletmeyin. her türk'e de elletmeyin.
Makyaj bir mecburiyet değildir, suyunu çıkartmayın.
En önemlisi kendinizi dokunulmaz hint kumaşı sanmayın.
bi kahveye tav olup, arabaya hayran olup, lüks mekanda kucağa oturtup, lüks villa da yatağa koyup, ertesi gün yolcu etmesinler sizi dikkat edin.
türkçe konuşun.
lütfen regl dönemlerinizde sözlükten uzak durunuz..

teşekkürler.
biraz daha az hamurişi. yoksa tamamız sorun yok.

fark edecek bak, valla.
http://fc02.deviantart.ne...by_pomp_berry-d60n3gw.jpg
-içinizden geldiği gibi davranın.
-kendini bi bok sanan orospu çocuklarına gülün geçin.
burası da brad pitt,leonardo di caprio gibi adamların yaşadığı bir ülke değil. o yüzden hiç kasmayın, canınız nasıl davranmak istiyorsa öyle davranın. tek ricam lütfen o ayak parmaklarınızın ucunu gösterecek kadar açık babet giymeyin.
Her boka trip yapmayin.
Bakimli olun.
Burnunuz havda gezmeyin.
Akilli olun deli etmeyin lan beni !!!
mervelere ders çalışmaya gidin.
+az da olsa bir kültür birikimine sahip olun,
+bilmediğiniz bir konu hakkında yorum yapmayın,
+biraz bakımlı olun.
kesinlikle aylık dergileri okuyun. tabi moda dergileri değil kastım kültürel dergiler. (atlas, ntv tarih, popular science v.b.) kendinize ait hobileriniz olsun. fikrimce güzel giyinmek sade giyinmektir.
sinirliyim, beni anlamiyorsunuz, ben hep mutsuzdum demeyin, mutsuzsanız gidiyorum deyip gidin.
birbirinizi aşağılamaya yer aramayın, birlik olun.
kendinizi bir b.k sanmayın.

inanın bana bugün almanya arjantin dünya kupası final maçını izledikten sonra gördüğüm mükemmel alman kızlarına göre siz 5 para etmiyorsunuz. yaa onlar gerçek anlamda bebek bebek. fizikleri 10 numara, yüzleri tatlı.. üstelikte sarışınlar..

bir de sizin gibi trip falan bilmezler, kalpten severler..

almanyaya gidebilirim sırf bu yüzden. pis kezbanlar.
1-)her ne kadar belli etmek istemesekte vazgeçilmez olmadığınızı, bulunmaz olmadığınızı bilin. kezbanlığın lüzumu yok
2-)yemek yapmayı bari adam gibi öğrenin
3-)türk erkeklerinin romantik olmadığı düşüncesini aklınızdan çıkarın, tek bir kazma yüzünden ön yargı beslemeyin
4-)arkadaşınızın satın aldığı her boku siz de satın almak zorunda değilsiniz
5-)biz araba kullanırken konuşmamayı prensip haline getirin, allah rızası için. bazen arabayı bilerek uçurumdan yuvarlama ihtiyacı bile hissediyoruz
6-)o kısır adı verdiğiniz şeyi gerçekten sevmiyoruz, her yaptığınızda 2345345 defa sormayın
7-)sevmeye başladığınızda düşmanız gibi davranmayın, biraz olsun belli etmeyi deneyin ki ilk adımı atabilelim.
8-) 5 dakika geç yazdık diye 25 dakika tavır yapmayın, önce bi sorun niye yazamadık?
9-)gözümüzün dışarıda olduğu falan yok, her zaman için bize bir tane türk kızı fazlasıyla yetiyor. bu konuda da hepimizi aynı kefeye koymayın.
10-) seviyorsanız söyleyin, sevmiyorsanız da. ima etmeyin, biz anlamayız.

edit: unutulmuş madde 11-) geberseniz bile biz askerdeyken asla bizden ayrılmayın!
bu ülkede yaşayan yarı arap kökenli bir türk kızı olarak diğer türk kızlarına bir takım tavsiyeler vermeden önce türk kızları hakkında söylenenlerle ilgili birkaç link paylaşacağım.
https://www.google.com.tr...izlari-mi-turk-kizlari-mi
http://forum.memurlar.net/konu/619992
maalesef türkiye'deki kızları genelleme yapılarak bu şekilde eleştiriliyor. linkte anlatılanlar gibi davrananlara tavsiyem ilk önce davranışlarını değiştirmeleri. tavsiyelerime uyup uymamak kişisel isteğe bağlıdır, kimseyi zorlamam bu konuda. sadece türk kızlarına yapıştırılan etiketlerin bir daha yapıştırılmaması için davranışlarda değişiklik yapılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum. bir sitede yer alan bir yazıda yapılan karşılaştırmada "bir Rus kıza bir Türk kızı için "çok güzel" dediğinizde "evet gözleri çok güzel" şeklinde özgüven dolu cevap verir. bir türk kızına bir rus kızı için "çok güzel" dediğinizde türk kızı "o zaman niye yanımda duruyorsun. git onunla takıl. nasıl olsa gecelik 100 dolar" diye tersler." ifadesi yer alıyordu. evet türkiye'de kafası belden aşağı çalışan bir sürü erkek var maalesef. evet türkiye'de kadınlar rus kadınlarından farklı yetiştiriliyor. yine de türk kızlarının genel olarak kendilerini değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum. türk kızları slav kızları gibi olsun demiyorum. zaten onlarla birebir aynı olmamız mümkün değil. türk kızlarına genel olarak ağır eleştirilere maruz kalmamak için eğitime, kültür-sanat alanına önem vermelerini; kendilerini geliştirmelerini, bakımlı, zarif, kibar ve mütevazı olmalarını tavsiye ederim. bir de türk kızları bazı ebeveynlerin erkek evlatlarla kız evlatları eşit yetiştirmemesini eleştirsin, sorgulasın.
tavsiyem yok gelin tanışalım diyesim var .
güncel Önemli Başlıklar