bugün

uuserların yerli hatunlara, olumlu veya olumsuz, mesajlarıdır.

ey türk kızı,

sen ki kendini o kadar çok beğeniyorsun... o 1.55 boyuna bakmadan hemde. çok kıllı olmanda cabası.
bil ki, 1.75 boyundaki, sarı ve çakır, rus ve ukraynalı hatunların ellerine su dökemezsin *
tanım bulmakta zorlanılan mesajlardır *
ey türk kızı
biz kardeşiz. seni seviyorum bebeyim. senin de beni sevdiğini biliyorum. kankamsın. öpt kib bye
yazan: kürt kızı
gençler gözlerinizi açın. egonuzu saçma sapan gereksiz yerlere kullanmayın. unutmayınız ki o delik sadece sizde yok. kendinizi birşey zannetmeyin. o sakındığın şey sakınılmamalı , o sakladığın şeyi çıkar ortaya. namus falan değil o. hayatın gerekliliğidir bu. cinsellik olmasaydı ne sen olurdun ne ben. rte uğruna yapmıyorlarsa insanlar, bir anlamı olmalı bu işin.

evet siz! yıllardır kızlar aşk arar, kızlar sevgi ister, kızlar paraya pula bakmaz duygu önemlidir dediniz.şimdi seven adamı, aşık adamı kızlarla sohbet ederken köpeğinmiş gibi anlatıp kullanmaktasınız? e ne diye güzelliğinle çok daha iyilerine layık olduğunu (düşünce demiyorum) gösterirken , altında arabası cebinde parası olan adamın altındasın sürekli?

lütfen çık artık oradan aç gözünü.

bu genel olarak anlayabileceğinizi düşündüğüm bir mesajdır.
tutup da neden siyasete, düşünmeye, insanlık adına bir şeyler yapmaya bu kadar uzak olmanızla ilgili birkaç soru sorup cevap konusunda anlaşmamız gerektiğini düşünmediniz herhalde.
(bkz: seviyorsanız konuşun mesaj felan ters bunlar)
(bkz: türk kızına dair ağustos tezleri)