bugün

Yetiştirilme tarzlarındandır. Hepsinin gözleri yerde babalarının dizi diplerinde koca bekliyorlar.
(bkz: Toplum baskısı) , (bkz: yetiştirilme tarzı) .
rol yapabiliyor olmalarıdır.
sizin nasıl bir hayal gücünüz var ve ben buna dahil olamıyorum a.ına basıyım ya?
Mahalle baskısıdır.
Aile yapıları ve bekarete verilen önemdi. Lakin eğitim sistemi ve annae babaların ben yaşayamadım" kızım ve oğlum yaşasın" zihniyeti yok etti.
iyi yalan söylemeyi bildikleri için karşılarında ki insanı buna inandırabilmeleri.
fiziksel olarak çok bir şey yapmasalarda, gönül anlamında davranışları genel olarak bazılarında bozuktur. yani daha açık söylemek gerekirse, evli iseler fiziksel olarak aldatanları çok azdır. ama birden fazla erkekle konuşurlar. bir çoğu ile samimi olabilirler. e amına koyim sen yatmasan bile zaten moral bozuyorsun.

bu konunun derinine inmek istemiyorum çok uzun sürer ama. şu var;

whatsapp'tan bir sürü kişi ile konuşup,
facebook'tan her isteği kabul edip
herkes ile sms leşip,
bilmediği numarayı açıp (ya da gizli)

iş yerinde herkesle konuşup samimi olup
iş yerinde gayriciddi davranıp

evde odasına kapanıp tüm gün ne yaptığı bilinmeyen
ailesine hiç kimse ile konuşmuyor ya da bu konuda mutsuz olduğunu lanse etmeye çalışmak

başlıca yaptıklarındandır.

bunları söylerken gelişigüzel bir şey söylemiyorum ki. zaten hepsi ortadadır.

tüm bunlardan sonra da fiziksel olarak aldatmadıklarını savunmaları ayıptır. iş oraya varmasa da zaten gönülde aldatmaktadır. zira aldatmak bazen bir bakışla da olur.

not: yukarıdaki açıklama genellemedir. herkes için söylenmemektedir. üstüne alınan kişi bunu yaptığını gösterir.
yetiştirilme tarzları ve toplumun buna yöneltmesidir.
Kıza yakışan odur.
Iyikide aile ve mahalle baskisi vardir.

Yoksa bu merak ve istekle, arubali kizlar gibi 9 yasinda hamile kalirlardi.
Kıza yakışan odur.
(bkz: arz talep meselesi)

türk erkekleri namuslu kız istedikleri için, türk kızları da o ölçüde namuslu olmaktadır.

ama ne yazık ki bu fonksiyonun tersi çalışmamaktadır.
hayır beyler namuslu değildir yalama olan kızlarda mevcuttur şehire bölgeye göre değişir ama coğunlukta hardvkrlezbanlık vardır ama bu kezbanlık erkeklerde vardır fakat tütlrk erkeği çogu zaman affetmez burda kızların dha kezban denilmesinin nedeni nufusta kadın erkek oranın dengesiz olması kadınların çok daha az olmasıdır en onemlisi de sudur kezbanlık diye nitelendirilen sey aslında pas vermemektir fakat bu kezban denilenler gideri olan bi erkek görduklerinde hemen gizli azgın kimliklerini ortaya çıkarırlar ve yavşarlar bu kızlarda uyuz olunan veya erkeklerde kendisinden çirkinlere pas vermemsidir cirkinliği veya soyal konumu falan ben sunlara bile tanık oldum kızdan kalem icin uc isterken "07 ucum varmı" denince trip atandan bi kız bi erkeğe cok basit bi espri yapınca erkeğin sövmesine kadar tanık oldum birde kızlara bu sıfafın takılmasının nedenlerinden biri toplumda erkeklerin kadınlardan bu konu icin daha fazla soz sahibi olması toplumu daha cok şekillendirmesidir mobil olmasam daha iyi anlatırdım da mobilim iste hııaammina.
güncel Önemli Başlıklar