bugün

kendimi bir arap atı ile bir ingiliz atını yarıştırıyormuş gibi hissettim. özür dilerim ülkemin kızları.

ikiside çok konuşur. ama, italyan kızları konuşurken ayran budalası gibi izlersiniz. öyle güzeldirler ki, o kafa ütülemeleri bülbül sesi gibi gelir insana. lakin, türk kızları konuşmaya başladığı vakit insan doğduğu güne lanet eder. o nasıl bir iticilik arkadaş öyle. susun, mümkünse tarzanca anlaşalım.

(bkz: böyle de tespitlerim var)
(bkz: hani aferin)
iki ülke kızlarını kıyaslama olayı. kesin türk kızları kaybeder, zaten böyle düşünen türk erkekleri olduğu için de kaybetmeye mahkumdur.
biri lahmacun yapar diğeri pizza.
Hemen hemen ayni boydadirlar ten renkleri saclari falan aynidir ama bu italyanlarda bi vucut var ki anam anam iste kizliklari da orda ortaya cikiyo got desen super meme desen harkulade yuzlerinde de biyik olmuyo bizimkiler gibi.
italyan kızların da bir şey var böyle burunları protez gibi gece yatmadan çıkarıyorlar sabah kalkarken takıyorlarmış gibi. *
wechat adlı uygulamadan gördüğüm kadarıyla bazı istisnalar dışında türk kızları her türlü alır.
Karşılaştırılmaması gereken iki türdür.

iki cinsten de sevgilim oldu. Gönüllülük projeleri sağ olsun. * * italyan kızla çıkmıştım. Adı Gabriella. Peh peh peh. Mavi göz sarı saç. Vücut desen yerinde, kilo yok vesaire. Baya iyi anlaşıyorduk. Annesi babası zaten ayrıydı. Derdin bini bir para. Kız çok sadıktı. Biraz fazla konuşuyordu ama ben sıkılıp işaret parmağımı dudaklarıma götürünce direk susuyordu. Espri yapmaya çalışırdım komik olmasa da gülerdi. Benim için Türkçe öğrenmeye başladı, müslüman olacaktı ben biraz beklemesini söyledim. Bir süre sonra ülkesine döndü. Ve ben de ayrılmak zorunda kaldım. Olmaz öyle uzaktan uzağa diyerek.

Sonra bir Türk kızıyla çıktım. Kız daha çok konuşuyor. Sadece bir kez elimi dudağına götürdüm. Sustu. Ama baya bir sustu böyle bir hafta falan. Ota bota trip atmalar falan. Espri yaptığımda bile trip atardı inanabiliyor musunuz?

Özet : Türk kızları trip atmasın, italyanlar bu kadar tatlı olmasın, canlar yanmasın.
Bu karşılaşmada Türk kızları Ivan Drago italyan Kızları Apollo Creed'dir.
ikisi de candır. ısırırım.
Önemli olan ırk değil kadının kendisidir. Emmeye gömmeye geliyorsa kendine de bakıyorsa erkeğini de memnun edebiliyorsa en güzel kadın o kadındır . Sabahlar olmasın deyip devam edilir.
iki çirkin kız ırkının karşılaştırması.
güncel Önemli Başlıklar