bugün

evet bu böyledir. her ne kadar onlara değişik ithamlarda bulunsalar da kimse bunu inkar edemez. tamam kabul ediyorum asosyallik evresinden sonra sürekli bir yere oturmaktan popolarının kıvamı değişmiş olabilir, vücutlarının belirgin yerlerinde tüy problemi de olabilir, dar bir jean giydikleri zaman belleri simit gibi ortaya da çıkabilir, kaşları martı semalarında poz da verebilir. fakat bunların hiç bir tanesi onlarla muhatap olmamamız gerektiği anlamına gelmez. her ne kadar avm lerde kendilerini ince gösteren aynalarda tatmin etmeye çalışsalar dahi şunu biliyorum bizim kızlarımız candır. bakın en kötü yerinden baktım olaya. en olumsuz tarafından. şimdi olumlu yanına geçiyorum. en basiti aynı dilde iletişim kurabildiğimiz canlar onlar. kendimizi kasmadan, olduğumuzu kabullenen varlıklar. sözlük ortamlarında sıkça görülür bizim kızlarımızla takıntılı ergen sivilceli gençlerimiz. kimse de sormaz onlara. ''sanki 7/24 victoria's secret mankenleri ile geçiriyor da .......'' aslında kızlar olay ne anlatayım. tamamen dikkat çekmek istemek. gelmeyin oyunlara. hepinizi seviyorum.
insan canını bazen rus ve japon kızlar için aşağılayabilir.
(bkz: bize henüz böyle bir bilgi ulaşmadı)

07 aralık - türk kızları bizim canımız
08 aralık - rus kızları bizim canımız
09 aralık - dubai kızları bizim canımız
10 aralık - trinidad tobago kızları bizim canımız

türk erkeği her kadını canı gibi sever .*
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
(bkz: HADi ORDAN)