bugün

türk erkeğinin her yerde kıç-baş görme isteğiyle doğru orantılı değişen meraktır.

kadınlar beğenilme kaygısı taşıyarak saçmalıyor.
erkekler neyi eleştiriyor? ben onu anlamıyorum işte sebep zaten sizsiniz.

edit:erkek egemen sözlüğün erkek egemen başlığı, az sakin paşalar tamam kimse birşey açmıyor gudu!
onların açma merakı olmazsa sizin aç gözünüz neyle doyar ki diyerekten cümle sonlandırılır.
Hangi devirde yaşıyoruz diye söyleme sahiptirler. Avrupa'yı amerika'yı örnek gösterip örnek alırlar. Oysaki çoğu avrupa ülkesi ve amerika eyaletinde düşük bel pantalon, g-string ve türevleri gibi elbiseler giymek yasak. Çoğu yabancı sitede türkiye de sex reklamlarıyla dolu bannerlar. Türkiye'ye sex turizmine gelenler ise geçenlerde gazetelerin manşet konusuydu. Özentiliğin de bokunu çıkardık.
ailesi ve çevresindekilerin örtünme baskısından bunalıp sapıtmasının sonucudur.
kadının kendini güzel bulmasının henüz yeterli olgunluğa erişmemiş heriflerdeki tezahürüdür.

insanlar sahip oldukları özellikleri kullanmak isterler. taklit yeteneği olan bir gencin bulunduğu ortamda bunu kullanması ayıp mıdır?
aynı şekilde eğer bir kadın, kendine ve vücuduna güveniyorsa giyimini de ona göre tercih edebilir.
bacakları güzelse şık bir şort giyebilir mesela.

bu sanılanın aksine ''kıç-baş açma'' değil sadece kendini güzel hissetmektir. eğer o kadın o şortla kendini güzel hissediyorsa, giyecektir.

bunun amacı da ''dur şu bacaklarımı açayım da öküzler baksın'' değil, kendini o şekilde mutlu hissetmesidir. ya da rakibe olarak gördüğü bir diğer kadını alt etmek içindir.

bu sözler, erkeklerin korkusundandır çünkü rahat giyinen bir kadın erkeklerin himayesine de kolay kolay giremeyecektir. işte birçok islam ülkesinden gelip bizim kadınlarımızı kendine örnek alan kadınlar bunu çok iyi biliyorlar.

kadınlar özgürleştikçe erkekleri bir telaş sarıyor nedense.
sözde avrupalı ve modern olmak.Sevdiğim bir söz:eğer orasını burasını açarak çağdaş olunuyorsa dünyada ki en çağdaş varlıklar hayvanlardır
erkeklerin kıç baş görme isteğiyle ilişkilendirilebilen rezillik.

ahaha. biz istiyoruz diye açıyorsunuz, "ııı orospu" deyince "sen ne hakla orospu dersin!" diye yırtınıyorsunuz. lan o nasıl iş? daha mantıklı bir sebep bulamadınız mı, türk erkeği abazan diye mi açıyorsunuz yani? ah canlarım benim.
bu merak şu ülkelerde de var,

irlanda
rusya
almanya
izlanda
amerika birleşik devletleri
ispanya
japonya
italya
fransa

ve bu ülkelerde kadınlar genel olarak orasını burasını açabiliyor.

bir de açamayanların yaşadığı ülkeler var.

suudi arabistan
iran
ırak
afganistan
mısır
cezayir
yemen
pakistan

sair. buralarda istediğin gibi açamıyorsun, izin verilmiyor. yahni genel olarak kadında bir açma gösterme isteği her zaman var. bazı ülkelerde devlet izin verirken bazı ülkelerde kurallarla engelleniyor.

sonuçta açan da açmayan da ölüyor. ben açana bakarım, açmayana bakmam. vereni de önce ellerim sonra başka şeyler yaparım. yapmam diyen erkeğe de osman baydemir'den gelsin (bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
yazmıycam yazmıycam diyorum her seferinde de yine dayanamadım yazıcam.

yürürken yere bakan, namuslu türk erkeklerini rahatsız eden durumdur tanım olarak.

ilk olarak şunu söyleyebilirim ki kıçını başını açan erkekler kadar rahatsız edici değildir. lan varya küfür ettirceniz illa bana sonra benim ismim ağzı bozuk kıza çıkıyor. ya sizin boxerınızı gösterme merakınız nedir pek sevgili namuslu türk erkekleri? o pantolonlar en fazla kalçada durur. dizde değil. çamaşırınızı sergilemek uğruna her boku yapıyorsunuz sonra türk kadını orasını burasını açıyor. gömleklerinizin düğmelerinin yarısını kapatmıyorsunuz kıllı kıllı dolaşıyorsunuz. hadi siz böyle dolaşmaya utanmıyorsunuz bari bizi düşünün midemiz kalkıyor.

bir de olayın şu boyutu var ki azıcık rüzgar olsa da eteği açılsa diye heyecan yapmıyorsunuz sanki. neyse bu konuyu fazla eşelemek istemiyorum.

bok atarken önce kendinize bakın iğrenç yaratıklar. en azından görüntü kirliliğine neden olmuyor kadınlar sizin gibi. reziller!
turk kadinina ozgu degildir bu.
sebebi de toplumsal ve psikolojik baskı.. "benim ne eksigim var" dusuncesiyle birbirleriyle yaris yapmaktan dogan bir meraktir.
bir bayan olarak gercekten cok iyi biliyor ve anliyorum. kimse kimseyi kandirmasin.
(bkz: bizim gelin bizden kaçar başını örter kıçını açar) *
merak değil azizim çağdaşlık, modernlik.
seviyeli bir şekilde olsaydı ve erkeklerimizin hanzoluk katsayısı biraz daha az olsaydı böyle başlıklar açılmayacağını bize kanıtlamış meraktır.
Bu duruma bir kıç baş açma olayı değilde bir trend olarak bakıcak olursak gayet yerinde bir davranış fakat bir abazan gibi bakıcak olursanız bilemeyeceğim efenim.
ilerlemesini dilediğim atraksiyonlardır. *

yok türk erkekleri abazanmış ondanmış tezi ise tam bir palavradır. ey hanımlar, güzelim deyin, bu yüzden herkesin endamımı görmesini istiyorum, beni beğenmesini, beni arzulamasını istiyorum deyin, eyvallah... * *

bana 'kendimiz için açıyoruz valla, ilgi için değil' diye ötmeyin bülbüller. kadın, bilhassa dişiliğiyle, beğenilmek, sevilmek ister. bunda bir sakınca yoktur, 'ben kadınım' diyene de bana kalırsa yakışanı budur. ha bu illa oranı, buranı açmakla mı olur? cık...

bu konunun ise modernlikle, medeniyetle kesinlikle bir elektriklenmesi yoktur... ama açılın, saçılın, meydanlar kız görsün, mahalleler çalkalansın, sokaklar şenlensin, her adımınızda cayır cayır canlar yakın. * * * *
açsalar neden açtı açmasalar neden kapalı diye eleştiren erkeklerin çelişkisi.
hatta neyzen tevfik te ayarı vermiş kadına ama dörtlük aklımda yok aşağı yukarı şöyle , işte başvekil kadına baş örtüsünü aç dedi
kadın çıkarttı donu attı, çıkardı.
iticidir lan bir kere o kadar açık saçıklık. insanoğlu neden gün geçtikçe çıplaklaşır ki.
hayır ahlak falan boyutu değil söylediğim herkesin ahlakı kendisine ama ben kadınlar açısından düşünüyorum bu kadar kendinizi mal haline bir meta haline çevirmeyin be. çok kapalı iğrenç oluyor ya o kadar açıklıkta iğrenç.
kızları götüremeyen vasat sözlükçüleri mutlu eden şey.

sikemiyoruz bari bakalım ekolundedirler kendileri.
rahatsız olmadığım bir merak çeşidi.

anlayış göstermek lazım belliki bir sıkıntıları var.
e azizim, herkes sizin gibi namuslu, mazbut, seviyeli olacak değil ya? var işte arada böyle utanmaz urspular! vay ben onların eteğinin boyuna! islam, islam olalı böyle edepsizlik görmedi!
her haltı islamla, medeniyetle veya artık ayağa düşmüş bazı konularla bağdaştırmak çok saçmadır ama sözlükçülerimiz bu konuda bıkmak usanmak nedir bilmeden devam ederler bu işe.

dişi ilgi görmek ister, dikkat çekmek ister gösterir. bu içgüdüyü bastıramaz. siz bakınca da toplum kurallarının onu zorlamasının gereği kabullenemez size bağırır çağırır tecavüzcü muamelesi yapar. bu kadınların en buyuk çelişkisidir, zaten pek zeki varlıklar sayılmazlar, bu içgüdü-mantık çatışmasında yaşayıp giderler.

erkeklerden fazla abaza olanlar onları gözünün önüne getirip mastürbasyon yaparken, biraz bu konularda doygunluğa ulaşmış tipler şöyle bir bakıp güzelliklerini değerlendirir ve geçer.

bırakınız açsınlar içgüdülerini yaşasınlar doğanın onlara verdiğini cümle alemle paylaşsınlar.
kendi isteği ve özgür iradesiyle ortaya çıkan ve yurdum insanının tabiri caizse öküz gibi bakmasıyla yavaş yavaş yutmaya başladığı meraktır.
bir kere nerede ne giyilmesi gerektiği bilinmeli..arkadaşım sen mini etek giyipte(nerde giyilmesi gerektiğini bilmeyen şahıs) laf yemeyen kız gördün mü? E giyiyorsan da "amaan banane orda da giyerim burda da giyerim" diyorsan da bu lafları ve tacizleri göze almışsın demektir.laf yiyince de o öyle dedi bu böyle dedi demiyeceksin.

dikkat: giyilmez demiyorum.yerine ve zamanına göre giyinilmesi gerektiğini vurguluyorum.
türk erkeklerinin laf atma merakıyla ters orantılıdır.ne kadar çok görürlerse okadar az laf atarlar gözleri doyar belli bir zamandan sonra.
(bkz: rusdur o rus)
güncel Önemli Başlıklar