bugün

sürekli birbirleriyle her konuda yarış halinde olmaları ve bu yüzden mutlu ve güçlü görünmenin mutlu ve güçlü olmaktan daha önemli hale gelmesi. giyimlerinden makyajlarına, kocalarından evlerinin mobilyalarına, çocuklarının sınavlarından duygularına kadar birbirlerine iyi görünmek için yaşıyorlar ve biz budala erkekler de bunları bizim ilgimizi çekmek için yapıyorlar sanıyoruz. bir kadın en seksi erkeği bile başka bir kadının kıyafetini kestiği kadar kesmiyor. mutsuzluktan sürünen arkadaşı evliliğinin mükemmel olduğu yalanını attığı için o da aynı tiyatroyu oynayıp beş yıl sürecek işkencesini yirmi yıla çıkartabiliyor. duygusal zekaya sahip oğlunu kızını fen lisesine yazdırıp çocuğun hayalkırıklıklarıyla büyümesine ve özgüven sorunu yaşamasına sebep olabiliyor. komşusu orgazmını iştahla öve öve anlatınca o da orgazm taklidi yapmayı öğrenip cinselliğinde ne eksik düşünmeden yaşamayı becerebiliyor.

facebookta dün tanıştığı kadına dostum diyebiliyor, her paylaşımda bitanesin canım ı duydukça o senin güzelliği canım ı hiç düşünmeden binlerce kez yapıştırabiliyor.

sahi kendinizden hiç sıkılıp yorulduğunuz olmuyor mu? anne olmak, eş olmak, bulaşıkyıkamak, kayınvalidenin gönlünü hoş tutmak, kariyer yaparken plaza canavarlarıyla savaşmak zaten yeterince yormuyor mu sizi. bu kadar güçlü görünmek zorunda mısınız. sadece kadın olmanın hazzına vardınız mı hiç? ya da böyle bir hazdan haberiniz var mı? şımartılmanın tadına varmayı, korkma ben varım herşeyi hallederim diyen bir erkeğe teslim olup diğer kadınları siktiretmeyi düşündünüz mü hiç?
ben mi daha güzelim yoksa karın mı diye soran hatuna derler.
kıskançlık.
evli bir adamla ilişki yaşamasıdır. kadının kadına yapabileceği en büyük kötülüktür.
bana göre en başta olanı, türban konusunda türbanlıların aşağılanmasıdır.

yazık!!!
güncel Önemli Başlıklar