bugün

Avrupa özentilğinin ve kendi dinine kültürüne yabancalaşmanın sonucu olabilecek hadise. Giymez abi net.
abi neyle denize girelim bunu bir söyler misiniz? şeklinde çemkirilmesi gereken cümle. haşema mı heşamo mu nedir onu mu giyelim? yada şortla girelim o zaman da kezban diye dalgaya alın.
özenti olanları giyer hemde nasıl varya aç bir gazetenin magazin sayfasını gör kendi gözlerinle . amerika neki bu konuda amerikayı çoktan geçtik biz . soyunmacı zihniyet heryerde var kıyamete kadar da olacaktır bundan hiç şüphemiz yok .

allah ahlaklı ve inançlı insanları sevmeseydi işte sen türkiyeyi o zaman görecektin .

cumhuriyetin ilanıyla çıplaklar ülkesi olmuştuk zaten ben bundan hiç şüphe etmedim halada etmiyorum baş örtüsüne yapılan saldırılarda beni doğrular nitelikte zaten .

onların derdi herkes bizim gibi giyinsin ama baş ötülülerin derdi kimse değil sadece inançları . din ve inanç özgürlüğü adı altında baskıya maruz kalmalarıdır .

adı başka kendisi bam başka bir din ve inanç özgürlüğü bu .

al bak kaç tane özendikleri batı ülkesinde baş örtüsü serbest bunlar çağdaşlarmış birde modernlermiş yani .

http://www.haksozhaber.ne...t-35628h.htm#.UjcPdX93sWk

ama baş örtüsü inancı temsil ettiği için inançsız insanlar rahatsız oluyormuşda ne kadar üzüldüm anlatamam varya .

kimin umurunda senin ne giydiğin istersen incir yaprağıyla gez ama baş örtüsü takan birinede karışmaya hakkın yok hee ama eğer karışırsan %90 dan fazlası müslüman olan bir ülkede baş örtüsüne dil

uzatırsan tenha bir yerde kökünden sökerler şirret dilini senin . git aslana kaplana parmak at daha iyi yani .

baş örtüsü bu ülke kurulduğundan beri var sen nerden geldin bakim ? senin geldiğin yerde demek ki ne baş örtüsü varmış ne ezan nede inanç nasıl olacak şimdi bu ?

bunlar türk olamaz müslüman zaten değiller rahat olun arkadaşlar . net yani hedef . gün geçtikce daha netleşiyorlar zaten .

gazi mustafanın din ve inanç özgürlüğü ile tanışmaları çok yakın inşaallah . ne demek olduğu ne manaya geldiğini şöyle güzelce bir öğretelim bu (bazı) atatürkcü kafirlere demek gazi mustafayı kafir sanmış bunlar .

tabi ben açık geziyorum ezandan rahatsız oluyorum ben kafir olmuşum herkes kafir olsun zihniyetini biz çıktığı yere gömmüştük yine gömmesinide çok iyi biliriz .

gazi mustafa ne dedi türk milleti zekidir türk milleti çalışkandır dedi . kafirdir demedi yani . yavaş yavaş tabi öğrenicez bunu hep beraberce . takılın şimdilik siz .

ümit ediyorum ki akp bu işi en kaliteli bir biçimde halledecektir arkası sağlam çok şükür . seçmenleri iman gücün ne demek olduğu bilir yani bilmeyenleride vardır tabiki ama bilenleri bilmeyenleri taşır kaldırır sıkıntı yok .

bütün inananlar kardeştir . bazı din düşmanı kafirler gibi kalleş değillerdir yani . bunu görücez işte çok şükür .

sabırla bekledik bekliyoruz .dikkatinizi çekerim sabırsızlıkla asla değil .

pasta masanın üzerine gelene kadar beklemek sabırlı olmak lazım nede olsa .