bugün

var böyle bişi.düşünün az göreceksiniz.alakaları yok...alakası olan da samimi değil.şimdi lütfen biri çıkıp ''tüm genellemeler yanlıştır.bu da dahil.'' gibisinden laflar etmesin yeri değil.en iyi üniversitenin en iyi bölümünde okuyanından tut en ev kadınına bu böyle.
(bkz: daya pastayı böreği)
türk insanına dair bir sorun bu. ayrıca sorun mu bilemedim.
götümle gülerim ağzımı yormam
sözlüğe götümle gülüyorum butonu koyulsun
(bkz: sana öyle gelmiş olmasın)
türk kadınlarının ot gibi yaşıyor olduğunu sanan bünyenin sıçtığı tespittir.
(bkz: okuduğum kitaplar boyunu 38 kere katlar)
cahillerle dolaşma demedim mi sana. bize katıl, edebiyatı yakala *
yok böyle bir şey.
(bkz: ne münasebet)
...gibi bir durum söz konusu değildir, benim tanıdığım bütün kadınlar, genelde benden çok okumuş, benden çok şiir seven ve bilen kadınlardır.

ha diyeceksin ki, niye subjektif değerlendiriyorsun olayı ibne?
e sen de öyle yapmışsın lale?
geneli bile temsil etmeyen ,at gözlükleri ile bakılmış bir düşünce.

kaale alınmıyor bile.
gerçeklik dışıdır,yalandır,dolandır.
sanane diye cevap verilir. iste şiir severim ister şarkı. ben halay çekmeyi seviyorum. tey teyy *
Bir iki tane kitap ve şiir okumayan türk kadını gördü diye böyle bi genelleme yaparak saçmalayan türk erkeği.
O kişinin yaşadığı çevreyle alakalı bir sorundur. Yurtdışında asıl bu oran azdır. Başlık açılırken sıçılmaması rica olunur.
Ayrıca sözlüğe götümle gülüyorum butonu kurulsun konusuna şiddetle katım katım katılıyorum.
her anını okumakla geçiren türk erkeklerinin muzdarip olduğu yegane sıkıntıdır.
(bkz: bu dahil tüm genellemeler yanlıştır)
e hakettin ama.
(bkz: genellemeler genellikle yanlıştır)
(bkz: türk erkeklerin kitap okumaması şiir sevmemesi)
öncelikle söylemeliyim;
kitap okumamak bir sorun değildir.

şiir sevmemek ise apayrı bir şeydir. ulan sanane mnakoyim kadınların ne sevdiğinden?
şiir sevince, hayat bayram mı oluyor nedir?!

saçmalık.
aksine, hemen hemen hepsi dostoyevski'yi eleştirebilecek, baudelaire'den ezbere mısralar okuyabilecek alt yapıya sahiptir.
bize denk gelmiyor bunlar, o ayrı.
afedersin üstadım ama türk kadını bunları yapmıyorsa erkeği hiç yapmıyordur! kitabı dürüp kıçına sokuyordur efenim.

selam olsun azizim!
türk insanının okumaması ana temasının alt dallarından biridir.
çok fazla kadınla tanışmamış kişi söylemidir. türkiye'de çok fazla kitap okunmadığı malumumuzdur ancak iş bu yazar bile hayatında hiç (evet hiç) kitap okumamış birkaç üniversite öğrencisi erkekle tanışmış olmasına rağmen, okuma yazma bilen ama hayatında hiç kitap okumamış bir kadınla asla karşılaşmamıştır.
O değil de bir yandan şöyle bir şey de var, sözlüğün bayanlarını bir araya çekmeye çalışan bir entry. Başlığı açan kişi başarmış da. Helal olsun.
(bkz: beni tanıdıklar siz kaçın)