bugün

Türk kadınları kokar evet. Anne sütü kokar, deterjan kokar, domestos kokar ama tuvalette kıçını yıkamaktan aciz avrupalı gibi bok kokmaz. Tanım: bok kokusu seven yazar beyanı. Beyan da beyan hani. "Gerçek bir realite." * Kültürsüz, cahil ukala dümbelekleri.
Yabancılarla kıyas yapamayacağım ama bir erkek olarak, kadınların erkeklere oranla temizlik konusunda çok yukarılarda olduklarını söyleyebilirim. Herkesi kendim gibi sanıyordum ama askere gittiğimde ve çalışmaya başladığımda bunu çok net anladım. Her 10 erkekten aşağı yukarı 7 yada 8i ciddi pis. Bakın pis demiyorum ciddi pis diyorum.

Dipnot:birisi dişlerini düzenli fırçalıyorsa kişisel temizliğine önem veriyordur. Bu alışkanlık bir kıstas olarak alınabilir.
doğru bir bilgidir.
genellemeler, genellemeyi yapanın sığ ve deneyimsiz olduğunun işaretidir.
Çevrende ki insanların kalitesini kendi kaliten belirler dediğim başlık.

Demek ki sende pek yakışıklı ve temiz değilsin.
türk erkekleri yobaz ve duş almiyor ayrıca boyları kısa, yakışıklı da değiller .
Annesine hakaret eden yurdum insanı.
yeni nesil kızlar gayet bakımlılar. bu gratisler watsonslar hayat kurtarıcı oldu son dönemde.
Bir zirva.
Bir tanesi turk kadinlari kokuyor demis. Digerleri de hayir kokmuyor diye ikna etmeye calisiyor.

Allah baska elem keder vermesin.
Anan analığından
utanır be lan az adam olun adam.
ben pek kokanına rastlamadım koku olayı etnik bişey değil. çok güzel türk kadınları da var olmayanlarda var.
ama kesinlikle ağır özgüvensiz ve iletişim bozuklukları var. bu yüzden biz erkekler tarafından kezo ve götü kalkık olarak nitelendiriliyorlar. kısmen doğru. katılmadığım tarafı çok kitap okumadiklari faydasız islerle ugrastiklari için muhabbetleri yetersiz oluyor ne yapsınlar.

tabi tüm genellemeler yanlıştır istisnalar tabi olabilir. ama bu yukardakilerin doğruluğunu yanıltmaz
Konuyla ilgili değilim. Sadece malum entrynin girişine takıldım :

"gerçek bir realite..."

Bundan sonra uranyum'un yüksek basınç altındaki reaksiyonunu da anlatsan ciddiye alamam panpa.
güncel Önemli Başlıklar