bugün

açık ve net adım kadar eminim isteyen bana kahkahalarla gülebilir. bu kadar önündekini göremeyen bir zihniyetin bana gülmesi umurumda bile değildir. türk jetini düşüren suriye kuvvetleri olabilir ama vurduran amerikadır bu kadar nettir. bu dünya da bir kaç milyon dolara satın alamayacağınız çok az adam vardır o da emin olun sureyeli bir arap değildir.

bu bir komplo hemde ciddi ciddi bir komplo şimdi birileri kalkıp diyor-ki "esed bizim uçağımızı düşürmeyecek sonra da biz yaptık diyecek" arkadaşım o uçağı tabi-ki de düşürenler suriye kuvveti ancak hafızanı biraz geri al bakalım 20 mart 2003 de ne olmuş amerika ırak'a kaç saatte girmiş bağdat kaç saatte düşmüş git bak her şey yazıyor.

saddam hüseyin'i yanındaki bir numaralı subayları en önemli destekçileri satmıştır.

siz amerikanın başer esed denen adamın çevresindeki bir kaç subayı alamayacağını mı düşünüyorsunuz?

siz kandırılmaya hazırsanız benim söyleyeceğim bir şey yok. hadi türkiye esed le savaşsın.

amerikan başkanını ajdar anık zannedenleri yadırgamıyorum ama çok gülüyorum.

sırası bakınız.

http://turkmucadele.blogs...adogu-da-savas-oyunu.html

http://turkmucadele.blogs...12/06/hayrdr-amerika.html

http://turkmucadele.blogs...7/amerikan-ozgurlugu.html

http://turkmucadele.blogs...armz-nasl-sehit-oldu.html

(bkz: tektonik silah)
abd'nin vakti zamamnında vitenam savaşı vs savaşlara oldu bittilerle nasıl kılıf uydurup girdiğini hatırlamanın akla getirdiği bir komplo teorisi. gerçek olma ihtimali düşük olsa da, böyle netameli zamanda gerçekleşen netameli bir olayda gaza gelmeden hareket etmenin önemini akla getirir.
füzeyle ikiz kuleleri vurup sonra uçak saldırısı diye sahte videolarla dünyaya yutturup afganistan'ı, ırak'ı işgal eden amerika'dan beklenebilecek bir hareket.
tabiki amerika vurmuştur, her gün askerimizi şehit edende amerika, tayyip erdoğanı başa getirende amerika, bize bu sözlüğü sunanda amerika, ha şu an bunu gördüğün ekran varya onuda amerika yaptı. biraz daha zorlasam seni bile amerika yaptı diyeceğim ama dilim varmıyor.
ne var bu suriye' de... amerika pır dönüyo yine...
bu amerikanın 3. dünya savaşını çıkarıcak ilk adımları attığını açık ve net gösteriyor bence...
Irak olayına baktığımızda bazı çelişkiler var ama amerikanın böyle bir kumpas yapabilme ihtimalide var çıkarları doğrultusunda.
- türk jetini ben vurdum.
+ hayır ben vurdum!
> hayıır, ben vurdum ben!

ihtimallerden biridir.
olaylara götüyle bakanların götüyle güldüğü %90 gerçekliktir.

amerika 20 mart 2003 de ırak'a girdiğinde ırak ordusunun bir numaralı adamı, ordusunu bırakmış ve teslim olmuştur o da tarık aziz'dir.

bunun yanında savaşta amerikan cephesinde savaşan ıraklı!!! asker ve polislerin sayısı ırak tarafında savaşan asker ve polis sayısından fazladır. 254.000 ıraklı rütbeli asker ve 227.000 ıraklı polis amerikan cephesinde savaşmıştır. 481.000 gibi neredeyse yarım milyonluk bir güç kendi vatanına karşı savaşmıştır!

görsel

neden bunu yaptı bu adamlar durup dururken "ya amerika geldi karımızı kızımızı sikiyo bari bizde onların tarafına geçelim de bizde ucundan kıyısından sikişiriz belki" falan mı dedi?

konu ne suriye'yi savunmaktır ne Erdoğan'ı nede amerika-israil devletini. konu Türk milletinin bir karanlığa çekilmesi zorla savaşa sürüklenmesi ve ortadoğunun amerikan-israil egemenliğine girmesidir!

savaş çıksın gideriz cephede suriye ile çarpışırız diyen saf arkadaşım benim sen hala 1915-1916 sanıyorsun. rusya yanı başında ortadoğu da at koşturan bu orospu çocuğu amerika'yı izleyecek mi sence? biz savaşırken onlar duracak mı sence? durmasınlar eğer türk milleti için savaşıyorsak durmasınlar vursunlar bizi problem yok ama biz emperyalist şerefsizler için savaşmak zorunda değiliz! kendi davamız için savaşırız zaten bunu bildikleri için türk jeti düşürme oyununu oynuyorlar! yer mi anadolu çocuğu? yemez amk...

son olarak amerika-israil ve diğer emperyalist orospu çocukları ananızı sikeyim!
başbakan erdoğan ve diğer arkadaşlarının vereceği kararlar daha da netleştirecektir bu konudaki fikirleri. eğer erdoğan ve kurmayları nato destekli bir operasyon kararı verip suriye'yi vurmaya kalkarlarsa erdoğan'ın da bu oyundan haberdar olduğunu anlamış olacağız.
tatbikatta gemimizi kazayla (!) vurmuş olan devlet hakkında üretilmiş olan ve haliyle "hadi len" deyip geçilemeyen bir komplo teorisi.
(bkz: game of america)
fiilen olmasada suriye-türkiye çekişmesinde en büyük pay sahibi abd'dir.bunu bilmeyen insanda yoktur zaten.ancak esas sorun şu ki çok atarlı, tripcanlı bir başbakan ve en az onun kadar bakanlara sahibiz.''nasılsa arkamızı kollayan var'' mentalitesi birçok kişide (anladın sen onu) hakim olduğu için dünkü kankamız esad'a tayyip atarlandı.abd'nin her 2 tarafı kışkırtmasıyla da filler tepişti, olan yine çimenlere oldu.
büyük ortadoğu projesi ile tamamı ile bağlantısı olduğunu düşündüğüm hadisedir. malum başbakanımız bu projenin eş başkanı. ve proje 22 ülkenin sınırlarını değiştirmek istiyor. fakat bu projeye öncülük edecek bir ülke lazım. öyle bir ülke olmalı ki, tarihinde savaş görmüş toprak kazanmış ve liderlik yapmış olmalıdır. sonuç türkiye cumhuriyeti'ni göstermektedir.

bir zamanların "laik müslüman olamaz, müslüman laik olamaz, hem laik hem müslüman ikisi bir arada olmaz yahu" diyen tayyip erdoğan'ı
bu süreç içerisinde rejimini değiştirmesi teklifinde bulunmuş ve birçok ülkede "laikliği benimseyin" demiştir. değişen ne diye soracak olursak da dış güçlerin vermiş olduğu güç ve destek olacaktır cevap.

birçok ülkenin iktidarı devrilirken, bir zamanlar can ciğer olduğumuz suriyenin bu olaylara hazırlıklı olması ve takındığı tavır, bizim ülkemiz iktidarı ve projenin eşbaşkanı olan tayyip erdoğan ve yandaşlarını kızdırdı. zira ahmet davutoğlu yaptığı açıklamada: "suriye ile savaşa hazırız demişti" bu konumda ne değişti peki ? vizeleri bile açan iki ülke arasındaki bu kaosun oluşma sebebi neydi? elbette ki suriyenin diğer ülkelere olanlardan ders alıp akıllı davranması ve iktidarın yıkılmasına engel olması haklı olarak tavrıydı sureiye iktidarının. lakin bu durumda değişen tek şey türkiye iktidarı ve bop projesi eş başkanı tayyip erdoğanın, suriye için yaptığı tekliflere suriye hükümetinin kulak asmaması. projeye engel olan her devlet ile türkiye kaosa girecektir. bu bir gerçek. türkiyenin bu kaos ortamına dalması içinde dış güç olan amerikanın birşeyler yapması gerekiyordu. nitekim yaptı ve suriye ile ilişkiler kızıştı.

vel hasılı kelam, türkiye cumhuriyeti'ne kolay kolay zeval gelmez amma, politik savaş neler gösterir bunuda kestirmek zor.
öncelikle türk jetinin orada ne işi vardı? bu savaş uçağı kimin kararıyla ve hangi amaçla Suriye topraklarına gönderildi? ayrıca; bu tavır tam anlamıyla savaş kışkırtıcılığı ve provokasyon.
suriye jetimizi vurduğunu kabul etmiştir. abd, henüz türk jeti vurmamıştır ama, bitlis paşanın uçağına sabotaj düzenletmiş, "muavenet muhribimizi" vurmuş ve bir de süleymaniye'de askerimizin kafasına çuval geçirmiştir. öte yandan israil mavi marmara gemisine uluslararası sularda müdahal ederek 9 vatandaşımızı katletmiştir. bunlar dostlar arasında olabilecek küçük tatsızlıklardır*. abd, akp'den önce olan muavenet muhribinin vurulmasından dolayı özür dilemiş ve tazminat ödemiştir. akp döneminde yediğimiz tokatlardan dolayı bugüne kadar ne özür dilendiği ne de tazminat ödendiği vakidir. ulusal onurumuz ayaklar altında rezil rüsva olmuştur. bunlara bir de suriye'nin uçağımızı düşürmesi eklenmiştir.
(bkz: komplo teorileri)
(bkz: Türkiye ile suriye ipuclarının birleştirilmesi)
(bkz: türk savaş uçağının olası düşürülme sebepleri)
(bkz: 85 suriyeli askerin türkiye ye sığınması)

ardı arkası kesilmeyen suriyeli askerlerin türkiye'ye sığınması ile daha da çok inandığım hadisedir. işte türk jetini amerikanın emriyle düşüren suriyeli askerler orduyu'da terk ediyor. Amerikan emperyalizminin parayla alamayacağı çok az şey vardır! sen satmazsın onurunu ama başka biri satar illaki merak etme.
tüh polat niye sezon sonu tatiline gittin ne güzel alacaktık intikamımızı dedirtmiştir.
amerikanın oyunları diyorum inanmıyorsunuz efendim! bu adamlar kendi çıkarları için her boku yaparlar. (entry sözlük formatına aykırı)
(bkz: erdoğan ın obama ya suriye ye girelim demesi)

günden güne yeni gelişmelerle amerikan oyunu olduğunu gösteren olaydır.
http://turkmucadele.blogs...armz-nasl-sehit-oldu.html

ve yeni yapılan rezalet açıklama! bu iş amerikan komplosudur!

http://haber.mynet.com/se...zaman-oldu-639653-guncel/
Türk Jetini kimin vurduğu hiç bir şey değiştirmez. Belki kimin vurduğu gerçeği hiç bir zaman kesinlik kazanmayacak ve herkes a ülkesi vurdu ve ya b ülkesi vurdu diyecek fakat şöyle bir gerçek var ki 2 pilotumuzda şehit düştü ve hiç bir gerçekte bundan önemli değil.