bugün

nedeni türk aile yapısının bir kızı yetiştirme tarzı ve bi kızın namus olayını 4249394 kat büyütmesidir.

çok düşündüm gerçektende. bakıyorum internete en fazla bakılan resimlerde mutlaka bi kadın,bacak,bikinili kızlar falan var. yabancı ülkelerde böyler bir şey yoksa demek ki bizde bir sorun var dedim ve teşhisi koydum. türk kızlarının evlenene kadar kendini naza çekmesi,ailesinin yetiştirilme tarzı,göster ama verme anlayışı bunlara neden olmuş. sıkıyosa yalan densin buna. insanların namus bekçiliği yapmaıs ve kızlarında namus korkusuyla vermemesi,kompleks yapması..tabii ki burda orospuluğa kaçılsın demiyorum artık ama artık şu cinsellik tabusunu bir an önce yıkmamız gerekmektedir.
ilgi değil dimdirekt abazanlıktır. türk kızlarındaki bastırılmışlığın erkeklerde tam aksine tezahür etmesi türk gencini yoldan çıkaran en önemli unsur olmuştur. kadına ilgi duymak ayrı şeydir, abazanlık ayrı, ı ıh. bir kadını çok sevebilirsin, kadına ilgi duymuş olursun; bir kadın olduğu için, "kadına ilgi duymak" dediğin o olur. abazanlığın sınırı yok ama koç, yok be.
öncelikle;

yürü git lan! türk insanıymış. dünyada kadına ilgi göstermeyen erkeğe "gay" * deniyor. göstersen bi dert göstermesen bi dert. hayır zaten kadına ilgi göstermek artık tek erkeği de ilgilendiren bişey değil. tamam kabulümdür abaza türk dolu ama türk değil buınu en çok yapan. Amerika'ya bak , isveç'e bak hergün tecavüz haberleri.

taktınız türke abazanlığına. abaza olmamış erkek mi var be. ergenliğimde gayet salim selimdim. kız gördüm mü başımı çevirirdim diyen varsa gelsin alnından öpcem. ya da dur vazgeçtim. ne biçim erkeksin lan sen!
şu yer küredeki her erkek gibi normaldir.
türk insanının; yani hem kadınlarının hem erkeklerinin, kadınlara aşırı ilgi duyması sorunsalıdır.
o zaman ya türk kadınlarının hepsi (bkz: çok afedersin) lezbiyendir ya da (bkz: daha da çok afedersin) insan değildir.
çok yerinde bir tespittir, aferim!
+rep
Tabi ilgi mükemmel. O ufak beyinlerine hükmeden sönük çeşmeleri canlı kaldıkça ilgileri süper. Türk erkeğinin kadına olan ilgisi şöyle başlıyor; Amacım rahatsız etmek değil içinizden geçmek.

Bakın emine bulut cinayetinden bu tarafa benzer şekilde cinayete kurban giden kadın sayısını kim biliyor? Videosu yok diye gündem olmadı sanırım. Erkekliği sadece yatakta (3 dakika o da) hatırlayan onursuzluk makineleri yol verirken ışıklarda mı hatırlıyor acaba kadını? Ya da 'düşmek' üzereyken mi kucaklarına, kollarını açıyorlar?
Türkiye'de kadına olan ilgi şehvetten ötesi değildir. insani refleksle sıfır beklenti içinde bir eylem ortaya koyanı görmedim henüz. He biri vardı o çocuğu da hapise attılar.
Eşimin "Türklerin neden eşlerinde türban istediğini anlıyorum çünkü hiç ayırmadan rahatsız edebileceğini düşünmeden kadınlara asiliyorlar" dedirten gerçektir. Bir bilse masum Rus erkeğim eşeğe bile acimiyorlar türban olsa ne fark eder!?
herşeyi bildiğini zanneden

kendini de dünya güzeli zannerden

tencere götlü yurdum kezbanlarının

saçma sapan genellemesi. saçmalık.