bugün

siz de hala sandıkları terk etmeyip facebookta eş dost kalbi kırın.
Aptal pkk/feto ile işbirliği yapan yöneticiler. teroristlere bel bağlıyacaklarına icraat üretselerdi, ezici bir başarı ile kazanırlardı.
InsaAllah ders çıkarırlar bu sonuçtan.
Aptal değil çıkarcı şark kurnazı.
Ayrıca 60 değil en az 80.
kimin bu aziz nesinin birer sözü müydü ?
yanlışı var. yüzde 60 değil en az 85 dir o.
60 olsa duramazsın.
görsel
Yuzde oranı gün be gün artmakta.
Diyelim aptalız önerin nedir beyin nakli mi.
ortalama iq seviyesi 90 olan bir ülkede neredeyse herkes aptaldır.
iyiki yüzde 35 lik dilimin içindeyim..
Siktir git aptallardan oy isteme o zaman dedirten zırva. Üvey babası amcası olan Mezopotamya eşeklerine sorsan akraba evliliği mahsulü oldukları halde çok zekidirler ama Türkleri beğenmezler!

Tanım: Türk milletinden nefret eden faşist solcu aziz nesin'in zırvası.
Bir evliyanın iyimser tespitidir.
(bkz: )Aleksi Karel insan bu meçhul adlı eserinde Amerikan ve Fransız toplumunun yüzde yetmişi nin aptal olduğunu söyler. Aziz Nesin de mal bulmuş mağribi gibi bunu Türkçeye çevirir. Hikayeleri Rus edebiyatından çalan ülkeyi bölmek için alevi-sünni çatışması çıkarmak için provoke hareketlerde bulunan şahsın hırsızlığı'ndan biri.
çocukken eski gazeteler vardı bizde.gazetede okuduğum zaman aziz nesine çok kızmıştım.şimdi gündeme bakınca söz sahibine hak veriyorum.
Cahillerdir. Öğrenmek istemeyen, öğrenen kişileri de küçümsemeye çalışan kişilerden oluşuyor.
80i aptaldır diyor ve artırıyorum, kendimi de dahil ederek... hadi bağalım.
Bunu iddia eden bir kişinin bile kendini %60 içinde görmediği iddiadır. Aziz Nesin in söylediği rivayet edilir ama kendi cümleyi böyle kuracak bir insan değildir.
En az %70 olarak düzeltilmeli. Çünkü bireyin okumuş olması aptallığından birşey götürmüyor.
iyimserlik barındıran bir tahmindir. Lan çık sokağa kelime-i şehadet’in anlamını sor 10 kişiden 3’ü bilir onların da 1’i ateist çıkar. Bu ülkenin %99’u da müslüman yersen. Şimdi ne alaka diyecek olanlara açıklama yapayım daha inandığının anlamını bilmeden inan insanların memleketi burası.
doğruysa onlar belli bir coğrafyada toplananlardır.
Türk düşmanı piçlerin dillerinde sakız gibi dolandırdığı bir cümle. He yavrum, bu ülkede babası belli olan herkes aptal, siz ise dahi. Kesin öyle canım.
Yüzde artmış olabilir.
Ortadoğu diyelim buna bence. Diğerlerinin bizden pek bir farkı yok.
ben %78 diye biliyordum.
Yalnızca değil dünyanın %90 ı maldır.
bilimsel olarakta kanitlanmistir.

görsel