bugün

biraz saygı bu sorunu çözmeye yeter. türk halkına hakaret edenin kanı bozuktur.
(bkz: gelişine çakmak)
Sandık sandık kanıtı varken hala itiraz edilmemesi gereken önermedir. doğrudur. saygılarımla.
yüde 60 demedik %50 dedik.

(bkz: tgrt sunucusundan canlı yayında tehdit)

sen hala pc başında oturda, saçma sapan başlıklar aç, bak sen olcak iş değil.
"türk halkının yüzde 60 ı aptaldır diyen aptaldır" Diyen aptaldır.
doğrudur, aptalın önde gideni hatta maldır bile.

şimdi aziz nesin'in muhalif kimliğinden ziyade ateist oluşuyla ilgileniriz genelde. hani adam bir laf demiş lakin vardır bir açıklaması. yine youtube'da rahmetlinin bazı videoları da mevcut tutarlı, mantıklı bir adammış bu da gerçek.

öte yandan bu laftan pay çıkaran, sözde vatansever, sosyalist kısaca embesiller de var. demokrasiye inanılıp, çıkan sonuç karşısında bu cümleden eğlence çıkarıp, oy veren kesmi aptal ve hatta orospu çocuğu olarakta nitelendiren adam bir kere kötü söz sahibinindir cümlesini de bolca kullanmıştır.
ve kendine göre mağlubiyet konularında hazımsızlık yaşar, boş boş konuşur. ve de başkalarına saygısızlıkta, edep, terbiye bilmeyen itin tekidir.

ve sonuç şu ki bu bahsettiğim itler olduğu sürece sözde aptalların sayısı katlanacaktır. kendilerindeki samimiyetsizliğe çoğunluk en güzel yanıtı vermiştir, verecektir.

not: %60'lık evet oranında bulunmadım, akp'ye de oy vermedim.
bu boş lafa bu kadar kafayı taktığına göre olma ihtimali olabilir. delinin kuyuya attığı taş hikayesidir.
çünkü yanılmaktadır, %97,6 diyerek düzeltmelidir.
türk halkı aptal değildir, cahildir. birinin çıkıp "şuna inanıyoruz" demesiyle bütün fikirlerinden uzaklaşıp gösterilen şeye inanırlar. nedenini hala çözemedim ben. kendi fikri olmayan insan olur mu ya?