bugün

kadınlardan daha abartılı hareketleri var, benim en çok garibime giden şey o.

yani yapmaya çalıştıkları şey kadınsı olmaksa; ayı gibi böğüren, elini kolunu garip garip şekillere sokup hallenen, ağzını bu kadar yaya yaya konuşan bir kadın yok dünya üzerinde.

yani bu efemine olmaktan ziyade, biraz işin bokunu çıkarmak. şımarıklığa vurmak gibi geliyor.

türk geylerine has bir kalitesizlik midir bilemem. gey piyasasına hakim değilim o kadar.
Türkiye'de eşcinselliğin veya biseksüel olma durumunun artmasının sebebi, cinsel açlığımız ve cinsi eğitim yetersizliğidir.
kişinin kendi tercihi buna dahil edilmemiştir.
ancak pedofili ve zoofili vakaların artmasının sebebi de buna paraleldir.

ha bir de şu var ülkedeki gaylerin kalitesiz olması kimi Bağlar ki?
herkesin s****** ne kimse karışamaz.
şimdi bi insandan bahsedince öncelikle kalite ne demek ona bakmak lazım tabi ama az çok ne demek istediğim şöyle: kültür, sanat, birikim vs. vs.

iç acıtıcı bir gerçektir. maalesef ve maalesef ülkedeki birçok şey gibi türkiye'de yaşayan gay'lerin de ekseriyetle kalitesiz olduğunu söylemek mümkün.

iki kelimeyi biraraya getiremeyen, varsa yoksa dedikodu, kim kiminle fingirdemiş, kim kimi düdüklüyor gibi saçma sapan ve boş işlerle uğraşan insan sürüsünden bahsediyoruz. aslında cinsiyet ayırt etmeksizin ülkenin tamamına sirayet etmiş bir şeyin gay'lerde de olduğunu söylüyorum kısaca. çok yazık. çok acı.

sonra efendim neden gay'lerin tamamını gece gündüz birbirini düdüklemeye çalışan tipler sanıyolar diyosunuz. aşırı kalitesiz bi topluluk var ve o kadar büyük bir çoğunluk ki gerçekten bu, insanın içi acıyor. kültür, sanat vs. yok. iki tane gay biraraya gelince varsa yoksa dedikodu, seks falan konuşuyolar. o kadar sıkıcılar ki... insanın midesi bulanıyor. tez değişmeli. ülkede her şey gibi bu da değişmeli.

bu da böyle bi eyyorlamam... bu konu böyle.