bugün

yabancı sınırının 2+1'e indirilmesidir.

(bkz: tüpçüyle türk futbolunu kurtarıyorum vol123984)
Gavatsaraylıların yakılmasıdır, efem.

Ne yanar bu arap dönmeleri...
fenerbahçesiz galatasaraysız lig gayet iyi olur kimse kusura bakmasın ikisi de şikeci galatasaraylilar biz naptik demesin 92-93 sezonunu unutmadi beşiktaşlilar.
1- sürekli tahrik edici demeç veren kökeni futbol olmayan yöneticilerin bırakması
2- tarafsız yine futbol kökeninden gelmiş bir tff yönetimi
3- provokatör, ben takımım için herşeyi yaparımcı, işi gücü gösteriş olan futbolcuların susturulması yada ne bileyim gönderilmesi
4- yerli sınırı.
5- özetlerin tüm kanallarda yayınlanması zira futbol konuşmak için elde veri olmalı yoksa saçmalıyorlar.
türk sınırlaması getirilmelidir.
Yeteeeer, Yıldırım Demirören yeteeeeerrr..

Yıllar önce çarşı tarafından özetlenmiştir.

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
1987, 1993, 2004, 2011 şikelerinin cezalarının verilmesi, şampiyonlukların sahiplerine iadesi, gs ve fb nin iki alt lige düşürülmesi, aziz yıldırım, emre Belözoğlu, melo, volkan Demirel, Gökhan Gönül, Demirören, sinan Engin, burak Yılmaz vb nşn Türk futbolundan temizlenmesi ile başlayan bir dizi çalışma yapılmalıdır.
(bkz: işi ehline vermek)

Siyaseti çek buradan, cahil-eğitimsiz taraftarla ile mücadele, caydırıcı ceza, profesyonellik ve ahlaklı,dürüst, çalışkan sporcular.

Biliyorum. Bence de Bunların hepsi ütopik. Kafalar değişmeden bir şey olmaz. isimler gitse zihniyet aynı kalirsa bir bok olmaz. Futbolun sahada olmadığı ortamda tv'de ya da başka bir yerde tartışsak da faydası yok !
Türkiye'de futbol düzelmez kardeşim. Küçüklerimize bile takım sevdasından çok rakip takım düşmanlığı öğretiyoruz. Her şeyi başkasından beklemek yerine önce en kolayından, kendimizden başlayalım.