bugün

ispanya ve barcelona'nın başarısı sonrası ortalığın amına koyan sevda. fener ve cimbom 4-3-3 oynayacam diye eylül'ü göremedi avrupa'da. top oynayamıyorlar. 90'larda brezilya ile 3-5-2'yi yaşadık. şimdi de ispanyol sevdası.

hele galatasaray şu sikko kadrosuyla da 4-3-3 oynuyor ya, helal olsun türk futbolu!
türklerin dünya'nın kralı olan ülkelerin futbol stiline benzeme sevdası yüzünden türk futboluna özel hiçbir taktik yoktur. doldur boşalt ve kır ayaklarını stratejileri buna dahil değil.
(bkz: bu sevda bitmez)
gereksiz ve uyumsuz sevdadır. bu sistemi (tr'de) oynayacak takım yoktur daha!
not: ortaya çıkınca haber verin seyredicem o takımı.
valla onu bunu anlamam ben galatasaraylıyım, isterlerse 1-1-8 oynasınlar. yensinler de gerisi benim için boş!
böyle bir sevda var ama uygulayabilen takım yoktur.
anlamadığım sevdadır. futbolla yıllar boyunca ilgilenmiş biri olarak şu 3-5-2 den sonrasında koptum arkadaş kafam almıyor sanki satranc oynanıyor yorumlara bakıyorum 4-3-2-4, 4-1-4-2, bu ne ya topluyorum 11'i bile bulamıyorum yok birinci bölge,ikinci bölge yok rotasyon lazım, işin ilginci bunu sokaktaki vatandaş konuşuyor zaten iddaayla birlikte avusturya ikinci ligini ezbere bilen bünyeler var bu ülkede bana müsade arkadaş.
güncel Önemli Başlıklar