bugün

(bkz: üreme)
(bkz: nereye boşalayım)
(bkz: are you sex)
Seviye mi o da ne. Seviye ne arar la erkekte.
Şuraya çok güzel şeyler yazacaktım, bak gerçekten. Ama ben o yazıyı yazdıktan sonra 18'inden tut 40'ına kadar kardeşlerim ve abilerim yine herzaman yaptıkları gibi " kapıcı mütevazılığı " yapacaklardı. Gerçekten de sorun bu. Bilen insan farklı insandır, ayrı insandır. Kendini kanıtlama çabasını sadece kendi tatmini ile yaşar, buraya gelip de ben şöyle kültürlüyüm ben böyle kültürlüyüm diye salya dökmez. Öncelikle şunu diyeyim kapıcılık kötü bir meslek değil, burada ki amacım kapıcıları ezmek değil. Ama düşünün bu insanlar bilseler de bilmeseler de servis yaptıkları evlerden aybaşı para alırken bir " eyvallah " çekerler. Bilgisizliktirden ki o an karşısındakinin fırçasını yememek için ya da yerse de anlamamızlaktan gelmek için çekmiştir o eyvallah'ı. Bizim mütevazılığımız bilgimizden olsun abilerim. Siz bırakın arkanızdan konuşsunlar " adama bak 2 muhabbet bile edilmiyor" diyen bilinçsiz salak topluluk. Onlar bilmezler sizin onların daha yürüyüşlerinden anladığınızı konuşulup konuşulmayacak olduklarını. Bilgiyle değil, diş fırçalamakla ağız kokusuyla temiz giyinmek ile başlar kültür.
mevzuyu direkt sekse getirmesek iyi insanlarız aslında.
Seks konusunda yüksek lisans yapmak için uğraşırlar. Hayat felsefeleri her konuda bunun üstüne kuruludur.
iş yerine sekreter alacakken bile seksi olmasına özen gösterirler.
düşükten uzak olan kısacası olmayan seviyedir.
Düşük diyen bana yazsın. Sorsun merak ettiğini, yorumlayalım birlikte. Öğrensin türk erkeğinin kültür seviyesini.
Kimisinin düşük kimisinin yüksek dünyanın her yerindeki erkekler gibi.
insanların kendini yetiştirmesine bağlı olmakla beraber tembel biraz bizim toplumumuz.
3 tür. böyle saçma başlığa böyle saçma entry buyrun.
futboldan am göt meme den ibaret olan olmayan seviyedir.

not:genelleme yok elbette.
-1000 olan seviyedir, victoria secretın kızlarına iyi bakar fakat birinin bile isimlerini bilmez.
Yerden yüksek bir kaaaaarış...
düz adamdır.
kültür seviyesi insandan insana değişir ama gayet nazik ve beyefendi insanlardır çevreden gördüğüm kadarıyla.
20 yasinda istekli.
30 yasinda zekali.
40 yasinda akilli...
Victoria's secret kızlarından kültür seviyesi ölçebilenleri bize göstermiştir. daha marka adını doğru yazamıyor gelip burda laf koymaya çalışıyorlar.
Kişisine göre değişir.

vs mankeninin ismini bilmekle kültürün ne alakası var anlamadım. Anlayabilen aydınlatsın lütfen.
Türk erkeği deyince kast edilen nedir bir onu elemek gerekir! Türk başka şeydir Türkiye vatandaşı bambaşka bir şeydir!

Yani bugünün tabiri ile Çerkez, Laz, Gürcü, Ermeni, Sürnayni, Arap, Rum, Şahi, Zaza, Kırmançi, Rum vb. bin bir türü hepsine bu gibi konularda (Ortaya biz tez sunularak altlan Türk'e geçirilecekse) Türk olarak adlandırılıyor!

Oysa ki Bir Rizeli, Trabzonlu erkek ile bir Ordulu, Giresunlu, Sinoplu vb. arasında Arapla ile Alman arasındaki kadar fark vardır!

Bir Diyarbakırlı, Mardinli, Urfalı ile izmirli, Antalyalı, Trakyalı vb. arasında bedevi ile irlandalı arasındaki fark kadar fark vardır!

Yani Türk erkeğinin kültür seviyesi diye genelleme yaparsan o zaman bunun içine Atatürk, ilber Ortaylı, Yılmaz Özdil, Soner Yalçın, Fazıl Say vb. adamlar da girer diğer yanda ibo, Mahmut Tuncer, Sırrı Süreyya Önder, Demirtaş, ismail Türüt, ferhat Güzel vb. adamalr da girer!
Kendini geliştirmişliğine bağlıdır. Hepsi aynı keseye konulamaz. Bu yüzden genel olarak yorumlanamaz.