bugün

18 yaşını dolduran ergen bozmalarının çevreye karşı kendilerini kanıtlama ve ucuz yollu zevk alma hissiyatından kaynaklı bir hayvanın bile yapmayacağı iğrençlikte mevzudur.
malesef genetiktir. (bkz: babadan oğula) şiiri de sanki bu konuyla alakalı gibidir. * evet kalıtımsal bir olay gibi genlere mi işlemiş bilmem. bir gün tam da 18 yaşıma girmişim. annem saat 21 de doğdun derdi işte tam da sat 21 di. zihnimde hiçte belden aşağı objeler olmadığı halde yürürken caddede masumca, birden ayaklarımı kontrol edemez hale geldim direnemedim ayaklarıma dar ara sokaklara koşarcasına ilerledim istemsizce büyük mavi kanatlı demir kapının önünde durduğunda ayaklarım, baktım aralıktan içeriye.aman allah ım rezaletin biri bin para sanardım ama muamele dahil 50 lira olduğunu da gördüm bir anda durdu dünya benim için.kanım kaşınıyordu testosteron artımıyla mutasyona uğruyordum sanki ağzımdan salyalar akmaya başladığını farkederken keskinleşen burnuma inceden enfes kokular geliyordu östrojen kokusumuydu bilmem.bismillah dedim hayır ben o köpeklerden değilim olamam. yaradanın yardımı olsa gerek öyle bir fırladım ki oradan evimde buldum kendimi. anneciğimin getirdiği soğuk suyu yudumlarken evimizin orta direği masum güler yüzlü babam girdi eve oturdu yamacıma.artık ona olan değişik bakış açımla dikkatlice baktığımda yüzüne ağzının kenarından sarkan ince salyayı farkettim.peçeteyle silerken babamın salyasını elimden aldı peçeteyi ve oda benim salyamı sildi hafif sürttürmeler eşliğinde. daha fazla direnemezsin ey oğul der gibi bakan gözleriyle bana tamamen geçmiş olan genlerinden gurur duyarcasına gülümsüyordu adeta.
Sebep olanların utanması gereken meraktır.
içinde kadın olan herşeye merak duyan cinsiyetdaşlarım için şaşılmayacak mevzudur. hele ağzına kadar kadın dolu olduğu düşünülürse. (bkz: aklı pipisinde)
birileri bu tarz başlıklar altında ergenleri aşağılamaya çalışıyor lakin... her şeyin eğitim seviyesi ile olduğunu unutuyor.