bugün

biz zavallı kadınların orgazm olamaması, eline mahkum kalmasına sebep veren durum.
üç öğün mastürbasyon yapıp çalıya çırpıya sürmekten helak olduk artık.
sonra da kızlar niye bize vermiyor? niye iskandinav diye sayıklıyor?
(bkz: sözlükte sazan avı)
önemli olan partnerdir bu hususta sadece erkeğe çamur atmak doğru değildir.
bunu bildiğine göre bütün dünyanın, üzerinden geçmiş olması muhtemel insan zırvasıdır.
(bkz: erken boşalma)*
butun turk erkekleri ile ( bu milyonlari buluyor. ) yatmis kisinin yapacagi tespit.
sosyo-kültürel nedenlerle seks hayatına 'geç' atılmasından dolayıdır.
serbest çağrışım:
(bkz: garsonların erken boş alması)
eczanelerde erken boşalmayı önleyen ilaç geldi yazısını görmemize sebebiyet veren durumdur.
kadının çığlıklarıyla şekil alan süreçtir acayip gaza geliyorum lan.
çalı çırpıyı türk erkeğinden üstün gören bir zat-ı merkepenin açmış olduğunu düşündüğüm başlık. erken boşalmayanına türk erkeği denmiyor mu sorusunu da aklıma getirmedi değil.
Sozlukteki butun erkencileri ortaya cikarmis olay. Kanka bari caktirmayin ya...
türk kızlarının kırk yılda bir vermesiyle yakından ilgilidir.
bir çok nedeni vardır. sünnet, muhafazakar toplum, eğitimsizlik... neden en az üç deniyor, millet kaçırıyor çünkü, en fazla üç kere olabiliyor.
türk kızlarının vajinismus sorunlarının yanından bile geçemeyecek kadar ufak bir problemdir.
türk kızının her işi ağıra almasından kaynaklanır. ilişkiniz başlar daha çok yeniyiz taşlar otursun der. taşlar oturur ben korkuyorum yapamam der. korkusunu yenersin evlenmeden olmaz der. evlenirsin bugun olmaz başım agrıyo der. başının ağrımadığı günde regli olmuştur. sen 5 sene bekle sora neden erken boşalıyorsun?!
(bkz: kime göre erken)
yalandır efem. normal diye tabir edilen 10 - 15 dklık süreyide rahatlıkla aşabiliyoruz. yada sadece ben aşabiliyorum.
türk erkeğiyle ne alakası olduğunu anlayamadığım başlık.

sanırsın ki sadece türk erkeği sevişemiyor ama diğer milletin erkekleri haldır haldır ön sevişme yapıp zamanında boşalıyor.

bunun türk erkeğiyle ilgisi yoktur az sevişmeyle ve karşı tarafı ne kadar arzuladığınla ilgisi vardır.

1:az sevişen adam erken boşalır çünkü pratiği yok adamın tamam sevişemiyon bari osbir çek kardeşim antrenman olur.

2:bir erkek kadını çok fazla arzuladığı için olabilecek durum.işte bu durumu engellemek için yine osbir yine osbir.

çok bilimsel bilgiler verdim hiç bir şekilde yalan yanlış gençlere kötü örnek içeren bir entry değildir.

edit:ayrıca bu tespiti yapmak için bütün milletlerden en az bir erkekle münasebet içerisinde olmak gerekmektedir. *
tecrübe konuşmuş.
koleksiyonunda ki veriler ışığında yapılan söylem.
Tadını çıkarmaya, partnerine de saygı duymaya ve onunda tadını çıkarmasını sağlamaya odaklanılırsa çözümlenecek olay. Ayrıca her türk erkeğinin böyle bir sorunu yoktur. Genellememek lazım.
Şu halde kendimden şüphe ettirmeyiniz gece gece.
bir de bu durum vardır.
(bkz: türk erkeğinin erken boşanması)
diğer bütün milletlerdeki erkeklerin ne kadar sürede boşaldığını bilen kadın. Sorgulanmalısın.
tüm genellemeler gibi yanlıştır.
aksi olunca da çok kanırttın, canım yandı, içim kurudu, krem mi sürsek, diyenler var, şükretmek lazım biraz.
Öncelikle bunun hangi milliyetten olunduğunun bir etkisi yoktur. Türkiye Cumhuriyeti üzerinden örneklersek, kızların fazla tek gecelik ilişki yapmadığı, seksi kafalarında büyüttüğü bir memleketteyiz. Bir kızla beraber olabilmek için genelde türk erkekleri bin bir takla atar, oynu kuralına göre oynar. Doğal olarak düzenli bir seks hayatı olmadığı için, karşısına bilmem kaç hafta/ay sonra beraber olabileceği bir kız çıkar ve seksini yapmaya başlar ama erken boşalır doğal olarak; o kadar günün/haftanın/ayın patlamasını yaşamış sonuçta. O yüzden bu suçu kendi toplumunuzda arayın türk kızları.
güncel Önemli Başlıklar