bugün

asıl başlık; türk erkeğinin erken boşalma probleminin kaynağı olacaktı. açıkçası denemedim 50 karakter sınırlamasına maruz kalıp kalamayacağımı.

tanım: yurdum erkeğinin en büyük problemlerinden biri olan erken boşalma probleminin kaynağı olarak açıklanan hede.*
bu problemin temel kaynağı cine 5 in şifreli erotik yayınlardır. evet efendim, yayın şifreli olduğu zaman akıl almaz yöntemler ile o filmde olan biteni izlemeye çalışan bir ergenlikti benimki. doğal olarak iki baskı vardı* cine 5 gece kuşağında malzeme bekleyen ergenler için.

ilki zaten şifreli kargacık burgacık saçma sapan bir yayında cinsel birşeyler yakalar mıyım malzeme çıkarır mıyım düşüncesi ile ekrana yapışıp gözlerinin bozulmasına sebebiyet vermek. Bu zorlukla boğuşurken aynı zamanda aile fertlerinden birine yakalanma korkusu da cabası. bu iki etmen insanı derinden yaralar ve rahat bir cinsel eğilim göstermesini etkiler ergen bireyin.

ikincisi ve en büyük neden ise, filmin başındaki ilk 1-2 dakikanın şifresiz olması idi. bunun için saatler öncesinden hatırlatmalar kurulurdu saatlere. zira 1-2 dk.lık bir sapma o geceyi çöpe at demekti. bunun heyecanı ile ekran karşısına geçen ergen, o ilk 1-2 dakika da işini bitirmeye çalışırdı. bu yüzden 1-2 dakika gibi kısa bir süre + yakalanma korkusu + heyecan yurdum erkeğinin erken boşalma probleminin temel faktörleri olarak litaratüre geçmiştir.

not: kendimi hibbia gibi hissettim.
her erkeğin muhakkak başına gelebileceği bir sorundur. sorundur diyorum çünkü hatun hoplamaya devam etmek ister, fakat onu kaldıracak krikonun şaftı kaymıştır. inkar etmeyin olum kimin başına gelmediki bu hadise. mesala geçen yine sevişiyorum,

hatun hadi kukla parçala beni, yalan söyle bana, hadi bitanem sırtımı soğuk duvarlara yasla deyip duruyordu. lan ne duvarı 10-15 kere gidip geldim ki pat diye gözlerimin beyazı çıktı. allahım sana geliyorummmmmm.

hatun ' noldu yani bukadar mı' dedi.
o an aparkatı yapıştırmak geldi içimden.
amına kodum kızı başka zaman hadi aşkım, çabuk boşal bitanem diyordun, noldu lan 2 dakkada boşaldıysak zilli.

yani arada bi oluyor böyle gençler üzmeyin kendinizi. öyle anlarda gelecek ki, seks yaparken canınız bile sıkılacak. ne bileyim aynaya bakıp pazınızı falan şişireceksiniz, kendinize dil çıkartacaksınız. salak salak hareketler sergileyeceksiniz. bunlarda geç boşaldığınız zamanlarda olacak. ulan sorun bende mi bilmiyorum ama, kimbilir belki bunlarıda yaşayacaksınız. üzmeyin tatlı canınızı.

not= bu kız sevgilim falan değil. oda bana aşık değil. 100 lirama aşık.
bu problemin yegane sebebi sürtünme yoluyla cinsel ilişki denilen karın ağrısı, baş ağrısı, kıç ağrısıdır. yok çok şükür kıçımıza sürttürmedik, teğet geçti de, git gel - gel git kıç da ağrıyor. ne bileyim lan lafını gelişi işte, takılma oraya.

şimdi bu batılı, ileri, aşırı gelişmiş medeniyetlerde malum olduğu üzere cinsellik bir tabu değil. çok genç yaşlarda deli gibi sevişmeye başlıyorlar. bizim üç tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemizde ise belli bir yaşa kadar büyük çoğunluğumuz sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye mahkum ediliyoruz. bu neyin diyetiyse anasını satayım lise bitene kadar devam ediyor. tabi şimdi değişmiştir durum bilemiyorum, bizim zamanımızda lisede bekaret önemliydi. o nasıl bir şeydi ya. dona mı boşalacan, çıkarıp peçeteye mi boşalacan vay arkadaş ne stresti be.

bu eciş bücüş sevişme yöntemi nedeniyle vajina zaten senin için hep gizemini koruyor. ilk kez sahneye çıktığında da zaten heyecandan olayı kafanda bitiriyorsun. görmek bile yetiyor. içine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve farklı bi dünya sanıyosun. sonra öğreniyosun ki içine girdikten sonra hepsi aynı.

neyse sebep bu arkadaş. düzenli seks hayatın olunca zaten kontrol altına alıyosun ayıptır söylemesi. hıhı düzenli sevişiyorum. allah da beni kahretmesin.
ben türk değil miyim acaba diye sorgulatan başlık.*
(bkz: sabahın köründe ereksiyon).
(bkz: türk kadınlarının geç orgazm olması)
(bkz: kamagra)
Bence Cine 5 kuşağı incelendiğinde sorunun kaynağı ortaya çıkacaktır. (bkz: Playboyun ilk 5 dakikası şifresizmiş olm)
erken boşalma yoktur az votka vardır.
yıllarca masturbasyon yapmanın neden olduğu eylemdir.
(bkz: jizz in my pants) sadece bizim problemimiz değilmiş...
--spoiler--
türk erkeğinin erken boşalma problemi yoktur, partnerinin geç orgazm olma problemi vardır...
--spoiler--
yıllardır yapılan sünnet operasyonlarının sonucu olduğuna yönelik rivayetler dönmektedir ortalıkta. klasik sünnetçilerin fazladan et bıraktığını veya fazladan aldığını duymuştum ehil kişilerden. araştırılmalı.
erken boşalma probleminin tek bilimsel ve zihinsel açıklaması abazalıktır.
Sadece turklerin problemi degil, aslinda problemde degildir. 5 dk bekler 2. Postayi atarsin bu kadar basit. Ayrica ilk sekste herkesin basina gelebilir. 30 yasinda olupta erken bosalma sorunu olan birisini gormedim.
Cinsel açlıktan kaynaklanan bir problemdir, yaygındır. Kalıcı olarak bu problemin üstesinden gelmek için eş ile diyalog kurmak çok önemlidir. uzmanlardan yardım almanın da faydası olacaktır. panik yapıp kimyasallar hucum etmek faydadan ziyade zararlı olacağı kesinleşmiştir.

Edit:

Sadece Türk erkeklerinin problem değildir.
" insanların güvenini kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim ".

(bkz: bosch)

bu güzel söz hatrına sabahın köründe gider alırım arkadaş.
boşalamayıp içinde patlatmaktan doğan problemdir. (bkz: türk erkeklerinin abazanlığı)
hep aynı karıyı düşünmekdir
geciktirici sprey ile pek sorun oluşturmayacak durumdur.
Türk erkeğinin cinsellğini rakamsal ifade etmek zorunda hissetmekten vazgeçememesi.
(bkz: cm)
(bkz: dk)
sevgili hocamiz haydar dumen tarafindan verilenogut ile duzenli cinsel iliski ile cozulebilen bir problemmis oyle duyduk.
ergenlikte yapılan aşırı hızlı masturbasyonun doğurduğu hastalıktır.
çoğu zaman şartlardan kaynaklanır. adam 3 saat sekse ikna etmek için uğraşıyor, ardından ya vazgeçerse korkusuyla beş dakikada işini bitirmeye bakıyor.
ak memleketinde ne doğru ki sorusunu akla getirir.
edit:neyini eksiliyosunuz ak.