bugün

maço olmasıdır. centilmenlik nedir bilmezler.
Beyaz atletin altına giydiği paçaları çorabına sokuşturulmuş göğsüne kadar çektiği pijamasıyla akşam koltukta yayılıp osura osura tv izlemesi.
abaza olmamızdır.
arkeolojiden anlamamasıdır.

iyi ki de anlamıyor.

define avcıları olurdu sana kültür mantarı define avcısı.

baba dün ferrolitik çağdan kalma bir tandır buldum amk, garanti puştupişti adlı tanrı için bakire sunağı olarak kullanılıyordu amk. verdim kazmayı, verdim kazmayı, 3 saat sonra çiçek gibi aldım tandırı.

götürdüm bizim nuri abi yok mu, ona okuttum amk.

hiç hoş değil.
(bkz: narsizm)
kunduranın arka kısmına da basarak terlik gibi kullanması ve elinde siyah bir tesbih oldumu türk erkeği olduğu kesinlikle belli olur.
kunduranın arka kısmına da basarak terlik gibi kullanması ve elinde siyah bir tesbih oldumu türk erkeği olduğu kesinlikle belli olur.
abazan olması ve kadına fazla değer vermesidir. bunun sonucunda özgüven patlaması yaşayan mutant türk kızı oluşur
erken bosalma.
Birilerinin narsisizm yazmak isterken narsizm yazdığını gördüğüm. Narsisizmin bir felsefesi var, bari onu kendinize reva görmeyin. Narsisistlermiş...
adam olması,korkusuz olması,mert olması...
Milli macta dikkatimi ceken tek durum butun futbolcularimizin kara kasli kara gozlu olmasidir
Masallahtir.
lanet olsun ki kıl oranları yabancılara göre daha fazladır.
fiziki açıdan soruluyorsa tabiki kıllı olmasıdır. kıllı olmaları yakışıklı olmadıkları anlamına gelmemektedir. ıitalyan erkekleriyle türk erkeklerinin benzer yanları çokça bulunur.
abaza olması. karı dedin mi akan sular durur.
türk olmasıdır.
Hödük olmasıdır.
Odun ve sert olması. Ama bazıları sert ve odun sever. *
Evdeki bifteği değil de dışarıdaki tavuğu tercih etmeleridir. Eşini,sevgilisini aldatmaya yer arayandır.
yetişkin bir türk erkeği dakikada 36 kıza "slm nbr" yazabilir. iğrençsiniz ibneler.
Kıllı, gobekli, tembel, 12-13cm, bir nanesi olmayan ama buna rağmen çenesine bakınca on numara olan, mesela çok abazan, çok azgındır ama 10 dk falan herhalde. Çeneye vurmuş hep.

Sevgili iken kaşarlara özlem duyup, selam bile vermeyenle elletmeyenle kezban diye dalga geçip, evlenmeye gellince itina ile en kezbanını arayan, homosapienste tutukluk yapmış, öyle de kalmış ırk.

erkekler, erkeklerimiz.
kıllı, uzun boylu, bıyıklı, et yemeyi seven, tek kadınla geçinemeyen, 'baldız baldan tatlıdır' diyen, kendisini Temel'in burnuna sahip olmasına rağmen kendini Malkoçoğlunun oğlu sanan insanlardır. zira açık giyinen kızları istemediğini düşük gördüğünü söylesede döner dolaşır onları seçer.
Sapık olması diyeceğim de bütün erkekler öyle zaten.

Öyle olmayanlar zeki.
Elinden her iş gelmesi ve her konuda mutlaka az da olsa bir bilgiye sahip olması. (sözde)
medeni, çağdaş, kendini geliştirmiş, kültürlü bir birey olması.
şaka lan şaka geneli barzo, cahil, karaktersiz.