bugün

Evet böyle acı bir genelleme var. Avrupa birliğine girince en çok sevinecek olan topluluktur. da o beğendiğiniz Avrupalı son model erkeklerin de "Türk kızları ter kokuyor" gibi acayip söylemleri var.
Sıçtığı boku pis bulan insan sedromu vardır!
halt etmişlerdir efenim.
her gördüğü kadına öküzün trene baktığı misali bakan türk erkeğiyse eğer beğenmemekte haklı olan türk kadınıdır.
aşk acılarını bu şekilde bastırırlar.

salağın teki yüzünden tüm erkekleri genellerler.
bu yıl yurtdışında erasmus yapmış bir kız arkadaşımın bana söylediğini aktarıyorum.
- yaa şu buka'ya bayılıyorum aşkım benim yaa aynı türklere benziyo
- ee aynı türklere benziyorsa neyinden hoşlanıyon bu çocuğun
- ama italyan...
(bkz: blue screen of death)
Avrupa olacak bunlara dört cam otomatik abs ebs hidrolik direksiyon masaj yapan koltuklar açılır tavan vs. iyide bunların hepsi Türk erkeğinde mevcut zaten. ama arabanın özelliklerini kullanmayı bilmezsen yapacak bir şey yoktur. git at arabası bin o zaman.
pakistanlı erkeklere ilgi duyuyor olabilirler.
karşılıklı duygular içinde olduğumuz kızlardır.
bilmukabele.

ama bazı kızlar çok güzel abi türk olamazlar yani o derece *
gavur pipisi yedim diye övünmek dururken. dimi ama?
Sayıları asla türk kızını beğenmeyen türk erkekleriyle kıyaslanamaz, zira devede kulak kalır.
Turk erkekleri de turk kizlarina bayilmadigina gore cok buyuk bir problem olacak mesele degil. Tartisilmasi gereksiz bir konu.
sike sike gelip türk erkeğine sakso çekecektir.
türk kızlarını kezban adı altında sürekli yerden yere vuran türk erkeklerinin karşısında haklı olan kızlardır.
Yine dönüp dolaşıp türk erkekleriyle evlenen kızlardır. bir de merak ediyorum neden türk erkekleri de rus kızlara hoş gözle bakıp kendilerini beğenmeyince ağız burun kıvırıp o duygunun altında ezilirler. siz sanki çok yakışıklısınız diye kendilerini üste çıkarmaya çalışırlar. var mı milletimin erkekleri gibi mangal yüreklisi diye bir ses duyulur arkadan.
Neyini beğensindir. Yolda yürümeyi bilmemektedirler zira. Ayağında palet var gibi yürüyen ayılardan hoşlanırsa sorun vardır zaten.
yine dönüp dolaşıp türk erkekleriyle evlenen kızlardır. bir de merak ediyorum neden türk erkekleri de rus kızlara hoş gözle bakıp kendilerini beğenmeyince ağız burun kıvırıp o duygunun altında ezilirler. siz sanki çok yakışıklısınız diye kendilerini üste çıkarmaya çalışırlar. var mı milletimin erkekleri gibi mangal yüreklisi diye bir ses duyulur arkadan.
Kendi sıfatına bakmadan bir de beğenmez. Evet.
Kezbanlıkta Nirvana'ya ulaşılmış acayip tiplerdir. Bir aynaya baksan. Evet.
Güzellik görecelidir. ırk olarak ayırmamak lazım. Bunun erkekler tarafından karşılığı var sonuçta.
Bu kızlar, Türk kızını beğenmeyen Türk erkekleriyle aynı kafadadırlar, ve birbirleriyle evlenecekler ahah böyle eziklik olamaz.Tişikkirler.
güncel Önemli Başlıklar