bugün

sözlükteki rus kızı hayranlığının türk kızlarının bünyelerinde oluşturduğu hasar sonucunda çıkması muhtemel tartışma konusudur.
türk erkeğinin rus kızı(?) takıntısı sayesinde türk kızlarını kendilerinden soğutması durumudur.
(bkz: ilginçtir efendim)
(bkz: türk kadını mayo ise rus kadını bikinidir)
böyle giderse rus erkeğinin paçalı don olacağını belirten önerme.
doktorların ezik bir biçimde nicklerine dr eklediği gibi bu durumda bi ezikliğin göstergesidir. ruz kızlarını kıskanmaktan çatım çatım çatlayan türk kızlarının türk erkeklerini kızdırmak için söylenen sözdür.

(bkz: hayatında kaç italyan gördün lan).
(bkz: alakaya yarrak)
efendim öncelikle anlaşılması gereken bir husus var; slip don sardığı organı sabit ve sakin tutmaktadır. e tabi diğerinde yok bu sukunet. boxer'ın arasından seyreden bir organ?! bunu görmek istemezsiniz galiba. işte bu nedenledir ki iddiandan çıkaracağımız sonuç; türk erkeği italyanlara göre daha oturaklı ve usturupludur. hepimiz türk erkeğiyiz.
türk erkeği pierre cardin marka slip don ise italyan erkeği de ancak berrak marka boxer'dır. diye düzeltilmesi gereken tespittir.
türk erkeği bıyıksa italyan erkeği "yeme de yanında yat"tır.
ona bakarsan, türk kızları 1,60' sa rus kızları kim bilir kaçtır.
türk erkeği şahinse italyan erkeği ferraridir.
recep tayyip haşema ise berlusconi latex tayttır!
hayatlarında hiç italyan erkeğiyle tanışmamış ''alttan çıt çıtlı'' türk kızlarının söylemidir.
sonuçta bir türk erkeğiyle birlikte olacak kızın benzetmesidir.

ayrıca; (bkz: kezban detected)
--spoiler--
rus kızı hayranlığının türk kızlarının bünyelerinde oluşturduğu hasar
--spoiler--

kim, nasıl hayranlık beslemiş ki rus kızlarına karşı? suratsız, pörsümüş, ruhsuz, sahte rus kızlarına neden hayranlık besliyorlarmış?
balık etli, simsiyah saçlara sahip, bakımlı, sevdi mi gerçekten seven (gitti mi giden, aldatan orospular siz alınmayın lan) güzel vücutlu türk kızları dururken hem de?
türk erkeği don falan değildir, olsa olsa silindir dir, önüne çıkanı dümdüz ederek yoluna devam eder.
güncel Önemli Başlıklar