bugün

acı ama gerçek... 9cm.'in altındadır. bakın tam rakam vermiyorum, "altındadır" diyorum. vahim... çok vahim.

yani konu hakkında sosyal araştırma yapan anketörler bile evlerine hüzünlerini içlerine ata ata koşuyor kadıkoy rıhtımdan, biliyoruz.

allahtan zenci ırkı gen sirkülasyonuna başladı da yeni nesillere gümbür gümbür, eeeh, yok bunun çıkarı da yok.

bu yazının özeti,

"bamya!"

not: ay gülerim ben.
hayatı türk erkeklerinin altına yatmakla geçenlerin uzman olduğu konudur.

(bkz: beyaz müslüman)
bilimsel bir araştırmayı "orospu, fahişe, altına yatmak vb." kavramlarla baltalamaya çalışan insanların aslında farkında olmadan katkıda bulundukları ortalamadır.

ortalamamız gittikçe düşüyor, biraz sakin.
(bkz: işi uzmanlarına bırakalım derim beyler)
penis boyu meraklısı yazarın ota boka açtığı başlıktır.
(bkz: düşük iq belirtileri)
"penis boyu ortalaması 9cm'in altında olanların gruplaştıkları" sosyal sonucuna varmamızı sağlayan ortalama.

bamya sebze midir meyve midir?
"sosyal bir ortalama belirlemek için konu hakkında birebir etkileşime girilmesi gerekir" tezini savunan insanların 9.cm'in altındaki penisleriyle iyiden iyiye aşağı çektikleri ortalamadır.

bamya mı mideye mi?
karşılık olarak boyutunun değil, işlevinin önemli olduğunu savunacağım söylem.
uzmanlara göre avrupalı erkeklerden daha kısaymış. hatta penis boyu batıdan doğuya doğru gittikçe kısalıyormuş.
nöt: tabi uzman dediğim seks işçileri değil burda. bildiğin haydar dümenvari uzman.
sözlük erkeklerinin penis boyu ortalamasının oldukça altında kalan ortalamadır.

yazılanlara bakılırsa sözlük erkeklerinin penis boyu ortalaması 22.0833'tür.

fakat "türk erkekleri" kavramı geniş olduğu için genel ortalamaya pek bi etkisi bulunmuyor bu yüksek oranın ve yeni ortalamamız karşımıza çıkıyor;

9.002cm.

ha gayret, 2 güne kalmaz 15'i görür ve libidomuza güç katarız.
(bkz: sebze)
türk erkek boy ortalaması 178 cm olduğuna göre pipi boy ortalaması da mantıken 11-12 cm'dir. mantıksal yaklaştım. daha uzun pipililer ve daha kısa pipililer a hayır yanlış bu demesin. dediğim gibi ortalamanızı aldım hacılar.
(bkz: kafası hariç on yedi)

(bkz: çıkarmadan beş)
(bkz: caps yok mu caps)
muhtemelen isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmayla bulunmuştur.
sınav notlarındaki ortalamalardan sonra en azından bu ortalamanın üstünde olmak mutlu etti.**
türk kadınlarına yeterli boyda olduğunu ispat baabında cevremizde gördüğümüz canlı türk insanlarından anlayabiliriz.

not: daha sı lükse girer ve yuva yıkar .
(bkz: 9 inç olmasın)
türk erkeklerini çileden çıkartan ortalamadır.

ne mutlu boyu ortalamanın üstünde olan erkeklerimize.
hem sinirlenmeyin olm oyuna gelmeyin, ortalama boy vermiş burda yazar. tüm türk erkekleri diye birşey mi var?
sözlüğe göre gitgide artan ortalama.
isviçreli bilim adamları'nın uzun yıllardır hala araştırdıkları istatistiki veri...
yaygın bir rivayete göre; onemli olan boyu degil isleviymiş..
-valla biz de söyleyenlerin yalancısıyız...
(bkz: ay libidom düştü)
(bkz: alırkenmi satarkenmi)
konuşmayım,bulaşmıyım diyorum ama, illa çıkar suratıma vur diyorsunuz arkadaşım.