bugün

Gerçekten hassas bünyemi derinden yaralayan bir durum.

Tamam yaradılış geregi bir insan romantik olmayabilir ama gidin aşk filmi falan izleyin oradaki romantik erkeklerden taktik kapın biraz nolur sanki?

Çok odunsunuz ve kizlar olarak sizden memnun değiliz beyler.
türk erkeği sever ilk aşkına kalbinde ne kadar romantizm varsa döker ama karşılık alamaz bir daha dener ve bir daha en sonunda elinde sevdiğine verecek romantizmi kalmaz malesef erkeklere bunu yapan aklı fikriyle bir olmayan türk kadınıdır hak ediyorsunuz.
türk erkeği bu aralar karnı doysun derdinde, millet aç amk ne romantizmi!!!!
şöyle de bi şey var:

(bkz: ihtiyarladıkça romantikleşen türk erkeği)
kezbanlar italyaya gitsin acı romantikler.

onlerın yerine de rus kızlar ithal edilsin, biz bize yeteriz.
Türk kadınlarının memnuyetsizliği buna binaen erkeklerdeki isteksizliktir tek sebebi.
romantizmin sergileneceği kitlenin seviyesi malum olduğu için ortaya kaliteli içerikler çıkmıyor doğal olarak.
hayatınca yabancı bir erkekle tanışmamış türk kızı düşünce ürünü olması sebebiyle türk erkeğine indirgenmiştir.

konu aslında erkeklerin pek romantik olmamasıdır. farklı genetik yapı sebebiyle erkek ve kadın farklıdır.

bunu anlayamayacak kadar kıt olmak için özel bir formül var mı?
romantizmden anlayan kız mı kaldı ülkede de romantik erkek bulamadınız.

ustelik bir cogunuz adamın içindeki romantizmi öldürecek tavrınız ve duruşunuz varken.
Türk kızlarının paçalarından romantizm akıyor sanki. Peh.
kim demiş?
eğer bir erkek karşısındakini gerçekten seviyorsa yapamayacığı şey yoktur.
pamuk şeker gibi tadından doyulmaz.
bu ne kadar salakça bir genellemedir ya. Hayatım genelleme yapan erkeklere laf atmakla geçti şimdi de kezbanlar başladı.
bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını lakin aç idik yedik karanfil parasını.
sabahları güzel mesajlarla uyandırılıp, öğlene doğru değişik tuh haliyle saçma sapan duygu patlamaları yaşayan türk kızının hakısz isyanıdır.
gerekli ortam yaratılamamış olabilir. türk erkeğinin suçu vardır bunda.
yalnız sosyal medya pompalamarıyla karşımıza çıkmak samimiyetsizliğin en net göstergesidir ki türk kızının da ağzından güzel kelimeden ziyade işini gördürme çabasıyla mütevellit nusretin tuz dökmesine benzer birkaç kelime görebilirsin ancak. çok farklısındır ya sevgini göstermek için ufak da olsa birkaç ayrıntı sunarsın yabancı filmlerden de arak olabilir; önemli olan niyet. velhasıl aynı coğrafyanın insanıyız sizin de romantiklik namına bir eyleminiz yok. yapamıyorsak gösterin eksilmezsiniz. ben yaptıktan sonra kıymeti yok derseniz bencilliğinizin göstergesidir bu.

türk erkeği pek romantik değilse sebebi türk kızlarıdır, romantik olanları kıskananlar yüzlerini kendilerine dönsünler.

aynen.
Hayırlı işler.
sanki türk kızları çok romantik.
Dile getirdigime suradaki yorumlari okuduktan sonra bin pisman olduğum konu.

Önceden sadece odun olduklarini sanırdım şimdi romantizmden bihaber birer odun oldukları gerçeği ile yasamak zorundayım.

Romantizm deyince akillarina mum ışığında yemek falan geliyor layn!!!!11 allah sizi napmasin.
(bkz: taktik maktik yok bam bam bam) içimiz dışımız bir olduğundandır. romantik olacağım diye eğilip bükülmeye, kılıbıklığa gerek yok. asıl romantik erkek iticidir.
Romantik olsa kıymeti bilinmeyen erkeklerdir zaten romantığı geçtim şu zamanda insan yerine koyani bulsak yeter.
Ulan kızları kezban, erkekleri odun, çocukları ergen gerisi.

Güzel ülkemizin insanlarını biz yerden yere vuruyoruz. Bunu hangi millet kendine yapıyor acaba?
Affedersiniz ama Türk insanı romantik değil sadece erkekler değil. Çünkü bizim romantikten kastımız izlemiş olduğumuz yabancı menşeili filmlerin dizilerin etkisinde gelişmiş oluşmuş. Bu sebeple Türk erkekleri sizin istediğiniz romantizmi size veremez, sizler de Türk erkeklerinin beklediği erotizmi onlara veremezsiniz. Çünkü Türk erkekleri de seksi gene yabancı menşeili yapımlardan öğrendi.
Kadınların, her zamanki bencillikleriyle yaptıkları tespit. Hiç durup düşünmezsiniz değil mi: " hep ferhat arıyorum da, acaba ben şirin miyim?" diye. Erkek, gerçekten sevdiği ve sevildiği zaman herşeyi yapar. Ama siz, 250 gramınıza güvenip, trip atmak, adamın kafasını düdüklemek vs gibi haklarınız olduğunu zannediyorsunuz. Bunun böyle olmadığını anlayınca da erkekler öküz deyip işin içinden çıkıyorsunuz. Dünyada çok ünlü şairlerin büyük kısmının erkek olduğu gerçeği size birşey anlatmıyor mu? Erkek, karşısında hak eden kalitede bir kadın olduğunda herşeyi yapar. Ama siz, hak etmiyorsunuz. Bu kadar basit...
açıkçası yatak odalarında ne dönüyor bilmiyorum ama çevremdeki çiftlerin hiçbiri romantik değil.(evli çiftlerden bahsediyorum)

ne kadını ne erkeği.
Türk kızlarının dizi ozentilikleri ile sevdikleri erkekleri değiştirmeye çalışması.
Kadın olduğumu nasıl belli ederim vol.2