bugün

(bkz: grup seks yapan kız)
(bkz: yalan)

Alpertunna onaylı.
kadını cinsel obje olarak gören erkekler, sevişirken sadece kendi kendileriyle bencilce iletişim halindedir.
(bkz: entry nick uyumu)
Sen bir şey görmemişin dedirten
Hele bi gel beriye. sana Allahını yaştayım Dedirten başlıktır.
sanki bana 72 millet denemiş de haspam..

yine bir klişe ile bir şeyi bildiğini ima etme durumları vakası..

ha evet, kessin öyledir..
Buna neden bu kadar eksi gelmiş merak ettim. Eğer başlık ''Türk kızlarının iyi sevişemiyor olması'' olsaydı entrylerde yaa aynen moruk, hahaha katılıyorum yazarcım yorumlarını görecektik bence.
Lolita ebru ne lan?
Ahahaj
Bandırma kerhanesi.
Beni bir nebze alakadar etmeyen iddiadır. Bahsi geçen Türk erkeğinin pratik yapmasına, tecrübe sahibi olmasına fırsat vermeyip yeri geldiğinde şikayet eden şahsiyetin yaklaşımıdır. Ne yapsın çocuk eliyle daha iyi anlaşabilmesi bir tesadüf değil ya. Yani çok fazla deneyimsiz var, yeterince sevişilmiyor. Bunun eseri de zamanında kızına 'göster ama verme' sözüyle büyüyen nesilin anneleridir. Bu arada başlığı açana 'kendini siktirerek bir katkı da bulunabilirsin' tavsiyesi de verilmesi gerekir.
Biri gelir karı bulun lan bana diye inim inim inler bağrınır yoksa islama saldırırım diye tehdit eder, biri gelir azgınlığı kudurukluğu başına ordan da çenesine vurmuş kazık yok mu diye ulum ulum ulur. Ne bu sözlüğün bu abazanlardan çektiği be kardeşim?
sorumlusu analardır: babalar doğan çocuğun çüklü olduğunu görünce, hanede falllusa tapınma ritüelleri başlar ve analar da, babaların baskısıyla, bu ritüelin körü körüne yürütücüsü olurlar. oğlan da kendini yürüyen bir fallus olarak tanımlar ve bencilliğin dibine vurur.

gel gör ki kadınla baş başa kaldığında kendi fallusunun söyledklerinden başka kadına söyleyecek bir kelime dahi bulamaz ve sevişmenin dahi nasıl olduğundan bihaber şaşırır kalır.
Türk kızlarının da Rus kızlar gibi seks yapamıyor olması.
bencil insanlar sevişmez çünkü kendilerine odaklanırlar. sevişmenin esası ise kendinden vazgeçmektir.
türk erkekleri diyor ki türk kadınları sevişmeyi bilmiyor, işte şu kızılayda kan verme meselesini örnek gösteriyor.
türk kadınları da diyor ki türk erkekleri iyi sevişemiyor.
e arada türk erkekleri iyi sevişemiyor diyen türk erkekleriyle ; türk kadınları iyi sevişemiyor diyen türk kadınları da var.

e kimse sevişmeyi bilmiyorsa neden herkes sevişiyor amk * meselesine girmeyeceğim tabi ama acaba millet olarak ''sevmeyi'' bilmiyor olabilir miyiz?
ya da sevmediğimiz sevemediğimiz insanlarla sevişiyor olabilir miyiz?

sevişmek.
birbirini sevmek.
bakın en başta birbirini sevmekle başlıyor.
karşınızdakini sevin. onun da sizin sevdiğini bilin. sevildiğinizi hissedin.

sonra sonra anlatın.
çünkü sevmenin sevilmenin alameti anlatmaktır. dinlemektir.
anlatırken ve dinlerken alınan hazlardır ve sevişmek ilk orada başlar.

yalnızca konuşacağız, birbirimizden korkmamayı öğrenene kadar, bıkıp usanmadan konuşacağız. bedenimden korkmamanı öğrenene kadar sana kitaplardan şiirler okuyacağım hikayeler destanlar anlatacağım. anlatmanın bir tür sevişmek olduğunu anlayana kadar...
anlatmanın yetmediğini kanıtlayacak olan açlık teninde uyanana kadar, bıkıp usanmadan anlatacağım.

daha sonraki tanımı sevişmek kelimesinin.
birbirini kucaklayarak öpmek, okşamak gibi eylemler.

insan insanın teninde nehirde sürüklenen yaprak misali sürüklenip gider mi?
sevişmenin büyüsü sevmekle başladı.
ilk şiirle, ilk masalla, ilk destanla, ilk fısıltıyla, parmak ucunun ilk vücuda değişiyle hem gerçek hem yalan bir aleme girdi erkek ile kadın.

sevişme çoktan başlamıştı.
eleştirecek, kusur arayacak, hata bulacak gözler çoktan kapandı.
kısık bir seni seviyorum da her şeyi affettirdi. unutturdu.

toprak toprağa, can cana karıştı.
ilk ruhlar okşandı. onlar doydu aşkla.
sonra bedenler doydu.
bedenin doymasından ne olacak ki?
bedenin doyması nedir ki?
basittir bilirsiniz işte.
ruh kalp gözlerinde parıltı öyle değil ama.

sevgiyle başladı sevgiyle bitti seni seviyorumla noktalandı, sevgiyle sırlandı.

sevgiyle sırlayamayıp sağda solda ötenler, şu sevişemiyor bu edemiyor ya da şöyle seviştim böyle ettim diyenler en başta sevme sevilme konusunda sıkıntısı olanlar.
büyük ihtimalle de 'yat amına korum, yat yat yat bende rıza baba ' diye başlayanlar * rıza baba konusu abartma tamam ama var öyle hayvanlar ya * yat ulan filan nedir amk :d
böyle hayvanlarla sevişenler var bir de :d
Hala benimle Sevişmeden karar veren kadın beyanı.
Beni daha tanımamış kız beyanı ama zaten türk değilim haklı olabilir.
Kendini zorla tipsizde olsa, iyi sevişmese bile bir yabancı uyrukluya s*ktirip çok önemli birşeymiş gibi belli edip hava atmaya çalışan yazar beyanı. (Belkide olta atan harun abilerdende olabilir)
Tatava yapma kime istiyorsan tokmaklatabilirsin kendini. Sıradaki ?!!
Türk kızlarının domalamaması gibi olandır. Yerse.
sevişmek nedir bunun tanımını ortaya koymadan,
bunun niteliği hakkında beyanda bulunmak samanlıkta iğne aramak ile eş değerdir.
ingilizlerin tam tersini düşündükleri olay.

Sende hep kötüleremi denk geldin ablacım.
Bu baslikta erkekler (escinsel olmayan) nasil yorum yapabiliyor ulan * ozlestiri mi yapiyosunuz arkadaslar
iyi sevişme, "seks yapmaktan" arınmakla başlar.
erkeğe sevişmeyi akranı olan kız değil, kendinden büyük olan evli veya dul kadın öğretir, yeter ki bencilliğinden vazgeçsin.
güncel Önemli Başlıklar