bugün

bizde akdenizliyiz, bizde esmeriz, kumralız. zaten benziyoruz, beni yabancılar italyan sanıyor çığlıkları atan türk erkekleri siz hiç bir zaman bir italyan gibi olmadınız. tip olarak andırsada olmuyor kuzum, o karizma yok. kıskanmayın artık.
Tip olarak andırsınlar canımı yesinler de hiç alakaları yok be.
(bkz: italyan erkeklerinin türk olduğu gerçeği)
Boyle bi sacmalik yoktur bence. Ayrica italyan erkeklerinin turk erkeklerinden tek farki abazaligi daha kibar yapmalaridir.
görsel
Şahsen italyan erkekleri götümü yiyebilir. Kıskanmıyorum.
açık konuşmak gerekirse bazı italyan erkeklerini biraz kıskanıyorum ama ispanyol erkekleri dururken italyanları kıskanan da ne bileyim erkekten anlamıyordur.
Siz anca tatilde görürsünüz lan sizi ne yapsınlar biz bile sağa sola itelemeye çalışıyoruz sizi.

Keşke sizi verip Rus kızlarını alsak Ukrayna kızları onlarda olumlu.
italyanlarla uzun sürelre çalışmış birisi olarak *yok öyle birşey* diyeceğim kıskanma.
italyan dediğin adam türkün hıristiyan olanıdır. kendi yaşım ve 60 70 yaşındaki dedelerle *hatuna bak taş amk* muhabbeti yapmışlığım çoktur. Yattıkları kadınların bütün detaylarını içki masalarında konuşurlar. Yani türk erkeği olarak, bizim arkadaşlarla yaptığımız *karı* muhabbetinin aynısını italyanlarla yapabilirsiniz. Hatta sadece italyan değil, ispanyol, yunan, fransız vs. ile de yaparsınız.

italyan erkeği türk kadar abazandır, lakin aradaki fark italyanların dünyada bir *cool*luğunun olmasıdır(bizim kadınlarda da var bu). Adamlar maça + ile başlıyor yani. italyan kadınları da en az türk kadını kadar kezo olduğu için, erkekler yabancı kadınlara sarkar.
En basitinden, dünyada en çok kadınla yatan erkeğin italyan olması ve kariyerine yabancı kadınlarla başlaması buna en büyük örnektir.

italyan erkeği de tabiri caize *ana kuzusu*dur, 30 35 yaşına kadar ailesiyle yaşar. Hatta italyan anneleri bize göre çok daha baskındır.

Türkiyedeki popülariteleri o kadar fazladır ki, akıcı italyanca + fake italyan kimliğiyle istanbulda yatağa atmadığı kadının çok az olduğu tc vatandaşı tanıdığım mevcut. Adam kapkara kıllı bir doğulu. Adam türküm dediğinde kadınların onu sallamayacağını adı gibi biliyor.
güncel Önemli Başlıklar