bugün

aseksüel bir aşk hayatı isteyenleri oldukça şaşırtan önerme.
şimdi türk şairleri yazıcam da olmayacak onun yerine daha basit bir dille yazayım.

güzelliğin on par etmez bu bendeki aşk olmasa.
seksi tek başlarına mı yapıyor bu adamlar diye düşündürür.

erkekler böyle düşünüyorlarsa kadınlar tam tersini düşünüp de yatağa girmesinler o zaman.

basit.

edit : imla.
o kadar şair şiirlerini seks üzerine mi yazdı amna koyım? dedirtir.
türk kadının aştan anlamadığından kaynaklanan problemdir.
çünkü anlayanların ağzına sıçıyor kızlarımız.
anlarlar. örnek olarak ben hayatımda tek bir kıza aşık oldum o da mezun olunca lisede kaldı. bugün diploma kayıt örneği almaya gittim hatta okulun ön kapısının girişinden içeri girince merdivene gelmeden dedim "lan şuraya ceren mi yazsam" diye. sebebi ise söyleyemediğim aşkı içten içe büyütüyorum. yani hayal kurunca daha mutlu oluyorsunuz. daha da seviyorsunuz.
yanlışdır. kezban söylemidir. kıytırık mekânlara girip yer bildirimi yapmadığı için söylenen sözdür. kız kıllı olduğundan sevişmeyi bırakan erkeğe kızılıp söylenmiş sözdür. bir gün parası olmadığı için martılara simit atalım diyen erkeğe söylenen sözdür. gelen mesaja 2 dakika geç cevap verdiği için söylenen sözdür. bla bla bla bla.....
türk kızlarının (bkz: tavuk vicdanlı) olmasından kaynaklanmaktadır. aşktan gayet iyi anlıyoruz da siz bizim aşkımızı anlamamış gibi yapıyorsunuz.
yanlış bir önermedir. Karşısına çıkan öküzler yüzünden belirtilmiş olması muhtemeldir.
http://pbs.twimg.com/media/BUcxR89CMAENQSO.png:large
Bir türk kızı yalanıdır.
türk erkegi olmadıgımı öne süren tespit.
türk kadınının seksten anlamamasıyla doğru orantılıdır.
gerçektir. aşktan anlamaz. aklı fikri ciselliktedir.
18 yaşında hayatı çözmüş birey tespiti.
Muhtemelen ilk aşkını unutamamıştır.
Şu gerçeği hatırlatmakta fayda var.

Kötü misal emsal olmaz.
barzonun tekine aşık olmuş dişi birey zırvasıdır.
bunu bir fransız kadından dahi duyamazsınız. genelleme çay koy.
realisttir. aşkın geçici, sevginin ve saygının daimi olduğuna inanır.
kadını da anlamadığı için sorun olmayan durum.
YanlıŞ Önerme bence. Asıl yabancı erkekler aşktan anlamıyor. Onlara gÖre sevgili olunursa muhakkak cinsel iliŞkiye girilmelidir fakat yarinin elini tutmaya bile Çekinen tÜrk erkekleri var bir yerlerde biliyorum.
çok nadir bulunur aşktan anlayanı ama onlarda zaten sonra erkek olmadığı anlaşılan arkadaşlardır.